Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Informatika a ostat.
Informatika
Ak dáte Chrome do Explorera, bude 10-krát rýchlejší PDF Tlačiť

Tvrdí to test časopisu Computer World. Microsoft oponuje: ale bude oveľa menej bezpečný.

Šialený nápad od Google - urobte si z prehliadača Internet Explorer od Microsoftu konkurenčný Google Chrome. Stačí nainštalovať jeden plugin a bez toho, aby niekto vôbec všimol, Internet Explorer už bude odrazu poháňať celkom iné programové jadro.

Čítať celý článok...
 
Všetci proti Googlu PDF Tlačiť

Aj keď sa niekedy môže zdať, že trh internetových vyhľadávačov ovládla jediná firma, ponuka je oveľa bohatšia. Už niekoľko firiem dokonca sľubovalo, že zosadí Google z trónu. Zatiaľ neúspešne.

Čítať celý článok...
 
Windows sa začali automaticky aktualizovať, aj pri vypnutých aktualizáciách PDF Tlačiť
Spoločnosť Microsoft v utorok odštartovala aktualizáciu svojich služieb Windows Update a Microsoft Update, v rámci ktorej aktualizuje aj kód aplikácií Automatic Updates vo Windows XP a Windows Update vo Window Vista a Server 2008.
Čítať celý článok...
 
Hackeri používajú Operu, na ochranu proti iným hackerom PDF Tlačiť
DSL.sk, 21.8.2009
 
Hackeri infikujúci webové stránky škodlivým kódom používajú najmä Firefox a Operu, pričom štatisticky najväčší rozdiel v používanosti oproti bežnému priemeru má u nich Opera. Tvrdí to spoločnosť Purewire na základe štatistiky vypracovanej sledovaním týchto hackerov.
Čítať celý článok...
 
Ukradený univerzální klíč stále odemyká nové Windows 7 PDF Tlačiť

Microsoft má problémy. A není jich málo. Nejenže zisky jim v důsledku krize klesají jako ještě nikdy předtím, ale nové Windows 7, které mají přijít na trh za necelé tři měsíce, už jsou ke stažení. Unikl nejen univerzální klíč k aktivaci OEM, ale dokonce i jazykové balíky.

 

Crackeři si mohou připsat další velké vítězství, Bill Gates zase prohru. ISO obraz nových Windows 7 Ultimates unikl Microsoftu rovné tři měsíce před oficiálním zveřejněním. Verze Release candidate (RC) Windows 7 na tom přitom byla o něco lépe, unikla Microsoftu v dubnu, tedy pouhý necelý měsíc před svým zveřejněním. Soubor s nejnovější verzí přímo ke stažení se objevil, jak jinak, na čínském serveru, odkud se rozšířil bleskovou rychlostí.
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 Dopredu > Koniec >>

Stránka 2 z 4

Meniny má

Včera : Zora
Dnes : Miloš
Zajtra : Timotej

Fotogáléria Foto

Bacovske_dn...
Bacovske_dni_2014__0104Bacovske_dni_2014__0104

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.