Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Informatika a ostat.
Informatika
Vyšiel Firefox 3.5 – rýchlejší a s novými funkciami PDF Tlačiť

Dokáže si spomínať a zabúdať na povel, dopraje vám dostatok súkromia a poradí si s multimédiami aj bez flashu. Rýchlejšie vykreslí zložité weby a ak mu to dovolíte, prezradí, kde sa práve nachádzate. To všetko prináša nová verzia prehliadača.

Ušetrí vaše nervy

Posledná úprava Piatok, 10 Júl 2009 00:03
Čítať celý článok...
 
Chybné sú už aj produkty, ktoré nerobia takmer nič PDF Tlačiť

Počítačovú firmu Apple založili v roku 1976 dvaja Stevovia. Excentrický Steve Jobs je dodnes symbolom a šéfom. Nekonfliktný Steve Wozniak tri desaťročia odmietal prijať riadiacu funkciu, a keď bol už príliš slávny na pozíciu bežného inžiniera, spoločnosť opustil. Napriek legende nenavrhli prvý počítač Apple Stevovia spolu – Wozniak to zvládol úplne sám, ale Jobsovi napadlo, že by prístroje mali začať predávať. So STEVOM WOZNIAKOM sme hovorili v piatok po prednáške na bratislavskom Orange Biznis fóre.

Vo vašom počítači Apple II z roku 1977 dodnes nebola objavená jediná chyba. Prečo to isté nedokážu autori dnešných počítačov?

Čítať celý článok...
 
Microsoft zbrojí proti pirátským Windows XP PDF Tlačiť

Nový nástroj pro ověření pravosti systému začal být distribuován už v minulém týdnu. Byl vylepšen v několika ohledech, rozšířena byla i databáze falešných a ukradených produktových klíčů.

Microsoft aktualizační službou Windows Update začal šířit nový nástroj pro ověření pravosti systému (WGA). Kromě větší databáze zneužívaných klíčů obsahuje i lepší hledání různých cracků, které umí deaktivovat. Posvítí si tedy hlavně na ty cracky, které uživatelům pirátských kopií umožňují obejít aktivaci systému Windows XP.

Čítať celý článok...
 
Hrozí masivní výpadek internetu a vybrakovaná konta PDF Tlačiť
Nová varianta červa Conficker chystá velký útok. Česká média prorokují vykradené pevné disky i padající internet. A ochrana prý neexistuje. Ale no tak...

 

23. března zahájila televize Nova své večerní Televizní noviny opravdu ve velkém stylu. Diváci si v první hlavní zprávě mohli vyslechnout děsící zvěst o konci jejich počítačů a snad i celého internetu. Nová varianta červu Conficker vám sežere počítač, vybrakuje konta, ztratíte data a nakonec vám ukousne hlavu. A ochromí ještě celý internet. Což vám ale vzhledem k absenci hlavy nebude muset vadit.

Trošku přeháním, stejně jako trošičku přeháněla Nova. Bohužel, což je více zarážející, se k ní v podobném stylu přidal i výrobce antivirových programů společnost Eset. 

Čítať celý článok...
 
Tipy na víkendové surfovanie PDF Tlačiť

Možno márne hľadáte knihu, ktorú by ste si mali prečítať, možno chcete iba tak stráviť kúsok času online hrami. Povieme vám, ktoré filmy sa vyplatí vidieť, naučíme vás poznávať farby, prezradíme ktoré weby sa podobajú na tie vaše a nazrieme za oponu čínštiny. Také sú tipy na surfovanie pre tento víkend.

Toto musím čítať

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 Dopredu > Koniec >>

Stránka 3 z 4

Meniny má

Včera : Konštantín
Dnes : Ľuboslav(a)
Zajtra : Matúš

Fotogáléria Foto

Kotlik_2009...
Kotlik_2009_136Kotlik_2009_136

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.