Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Politika a Ekonomika
Politika a Ekonomika
Očkovanie ako prostriedok na zníženie počtu obyvateľov - Kto zostane nažive? Bystrí ľudia! PDF Tlačiť
2011-02-11  (15:50)

 - Očkovanie ako prostriedok na zníženie počtu obyvateľov - Kto zostane nažive? Bystrí ľudia!       Pôvodný článok "Bill Gates says vaccines can help reduce world population"
       z angličtiny preložil
Ing. Marián Fillo.

 

       Na nedávnej konferencii TED spolumajiteľ Microsoftu, miliardár Bill Gates, ktorý daroval stovky miliónov dolárov na nové očkovacie programy, hovoril o emisiách CO2 a ich účinku na zmenu podnebia. Predstavil vzorec na výpočet emisií kysličníku uhličitého:

CO2 = P x S x E x C

       pričom:

Čítať celý článok...
 
CzechNewsTV: Zákaz bylinných léčiv VIDEO PDF Tlačiť

Evropa zakáže stovky bylinných léčiv

 
Napadá mě, co nám ještě mohou zakázat, či kde mohou zavést registrovanou spotřebu. Mohou nám zakázat jíst zeleninu a ovoce vypěstované na vlastních pozemcích. Proč? Protože by přeci mohlo být otrávené! (A také bychom nejedli zeleninové a ovocné, výživově nehodnotné, výrobky vypěstované na pouštích tisíce kilometrů od spotřebitelů. Protože bychom se díky vlastním, zdravým potavinám mohli přestat zaobírat vlastními nemocemi a mohli bychom se začít zajímat o to, co se děje kolem nás, co se děje v EU.) Mohou nám zakázat pít vodu z vlastních studní, protože by mohla být otrávená. Mohou nám zakázat zadržovat dešťovou vodu (doopravdy, Obama chystá zákon). Mohou nám zakázat sbírat houby v lese… To všechno mohou udělat…
Posledná úprava Sobota, 12 Február 2011 17:20
Čítať celý článok...
 
Komentár: Multi-kulti vitamín už nechutí PDF Tlačiť

Vyzerá to na krach ďalšieho európskeho sna. Britský premiér David Cameron sa na bezpečnostnej konferencii v Mníchove rozlúčil s doktrínou štátneho multikulturalizmu. Výsledky tohto prístupu považuje za nešťastné. Podľa neho kultúry žili oddelene vedľa seba. Mnohí sa začali chovať v protiklade so všeobecne uznávanými hodnotami.  

David Cameron

08.02.2011 20:58 – BRATISLAVA

Naozaj sa Európa musí rozlúčiť s vidinou pestrofarebných spoločnosti? Začne nútiť imigrantov k prispôsobivosti, úplne sa s nimi rozlúči alebo nakoniec sa napriek Cameronovým slovám multikulturalizmus vráti do hry?

Vytriezvenie v záujme bezpečnosti
   

Cameron sa nevyjadril skepticky k liberálnemu multi-kulti len preto, že by sa mizerne vyspal alebo sa pošmykol na chodníku zle upratanom londýnskym prisťahovalcom z Bangladéšu či Pakistanu. Polemika o prisťahovalcoch je výrazne ovplyvnená britskou skúsenosťou s teroristickými útokmi. Krvavé bombové atentáty časť populácie naučili podozrievavosti predovšetkým voči moslimským prisťahovalcom. Nikto si nechce vo svojej vlasti vychovávať budúcich vrahov svojich detí. Z lacnej pracovnej sily sa stáva bezpečnostné riziko.   

Čítať celý článok...
 
Milý pane doktore PDF Tlačiť

došlo e-mailem  |  09. 02. 2011  |  Politika

Milý pane doktore,

nezlobte se, že Vás obtěžuji, vím, že toho máte dost, že balíte, že odcházíte. Ale ještě než odjedete do toho západního Německa, chtěl bych se Vás na něco zeptat.

Na začátek bych se asi měl představit, protože mě možná neznáte. Takže - také jsem jako Vy vystudoval vysokou školu za peníze našich spoluobčanů, daňových poplatníků. Sice jsem studoval jen 5 let, ne tak dlouho jako Vy, ale nebylo to rozhodně nic jednoduchého a byl jsem rád, že jsem v roce
2000 tu státní zkoušku z ekonomie, účetnictví a informačních systémů a technologií udělal.

Čítať celý článok...
 
Megarituál 9/11 PDF Tlačiť
http://www.auria.sk/blog/megaritual-911

Ak nepatríte k stádu, ktoré zožralo rozprávku o Usamovi a jeho 40, pardon 19 zbojníkoch, tak gratulujem. Nie je jednoduché zachovať si zdravú hlavu pod tlakom médií, ktoré nás otvorene i skryte programujú. A šokujúcimi zábermi dopravných lietadiel, ako narážajú do hrdých veží WTC, nás programovali skutočne dlho. Zanovito tvrdili, že to spravilo zopár Arabov. Rozšírili do celého sveta obraz o moslimoch ako o nenávistných fanatikoch, ktorí chcú zničiť krehkú západnú demokraciu.

Posledná úprava Pondelok, 24 September 2012 06:35
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 10 z 17

Meniny má

Včera : Alojza
Dnes : Kvetoslava
Zajtra : Aurel

Fotogáléria Foto

Polsko_1_Lu...
Polsko_1_Lubien_017Polsko_1_Lubien_017

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.