Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Politika a Ekonomika
Politika a Ekonomika
Jak simulovat přistání na Měsíci PDF Tlačiť
Jay Weidner   |  28. 02. 2011  |  Vesmírná technika

Může se zdát, že astronauti jsou v rozlehlé měsíční krajině, ve skutečnosti se tísní v malém prostoru s kulisami.

 

Jak simulovat přistání na Měsíci, aneb alchymie Stanley Kubricka

Jay Weidner

„Existují ohromné myšlenky a dosud neodhalené zásadní objevy, které jsou však dostupné jen těm, kteří dokážou odstranit nánosy, pod nimiž se skrývá pravda.“ – „první muž na Měsíci“ Neil Armstrong, 20. července 1994.

Od doby legendárních přistání NASA a gangu kolem Apollo na Měsíci uplynulo přes čtyřicet let.

Čítať celý článok...
 
Chemtrails jsou prý globální skrytou operací pro totální kontrolu PDF Tlačiť

Clifford E. Carnicom je od roku 1999 uznávaným expertem na globální skryté operace rozprašování aerosolu do atmosféry známé jako „chemtrails“. 1. března 2011 poskytl rozhovor pro Exopolitics TV, ve kterém řekl, že tajné operace rozprašování aerosolu transformovaly pozemskou atmosféru do jakési plazmy, aby se mohlo celkově uskutečnit vyzbrojování pro biologickou válku (včetně Morgellonovy nemoci – (záhadná nemoc kůže, ze které vyrůstají bílá vlákna a pod pokožkou se tvoří neobvyklé „kanálky“, z nichž tato vlákna vyrůstají. Pozn. překl.), aby se mohly využít elektromagnetické operace jako je HAARP, meteorologická válka, tektonická válka (zemětřesení), ovládání mysli, pokročilé sledovací technologie a aby se podporovalo vyhledávání vyspělého technologického pohonu včetně UFO.

Čítať celý článok...
 
Zelená kniha. Autor Muammar Kaddáfí. PDF Tlačiť

Muammar Kaddáfí je autorom Zelenej knihy. Svet sa začal po udalostiach v Líbyi zaujímať o jej obsah. Preto vám prinášame krátky úryvok z nej.

O parlamente

Parlament je falošným zastúpením ľudu a parlamentný systém je scestným riešením problému demokracie. Parlament je pôvodne zakladaný, aby zastupoval ľud, ale to samo o sebe je nedemokratické, pretože demokracia znamená moc ľudu a nie moc jeho zástupcov.

Posledná úprava Štvrtok, 07 Apríl 2011 07:50
Čítať celý článok...
 
Palmové listy:Odhaľujú budúcnosť! PDF Tlačiť
Počuli ste už o indických knižniciach palmových listov? Na území Indie ich je celkom dvanásť a ukrývajú v sebe dlhú ľudskú históriu zaznamenanú na suchých palmových listoch. Tí, čo v nich vedia čítať, vám poodhalia nielen minulosť ľudského bytia, ale aj budúcnosť, ktorá je v nich zaznačená a začína sa nepríjemne napĺňať. História palmových listov Palmové listy sú prúžky, ktoré majú šesť centimetrov na šírku a štyridsaťšesť centimetrov na dĺžku. Najstaršie z nich majú až päťtisíc rokov, a začali ich písať siedmi indickí svätí muži. Sú napísané v dávno zaniknutých jazykoch – v starotamilčine a v sanskrite. Existuje len pár ľudí, ktorí v nich dokážu čítať, a preto o nich doteraz tak málo ľudí vie. Palmovým listom sa však už dlhodobo venuje nemecký spisovateľ Thomas Ritter, ktorému sa podarilo získať tristo palmových listov zo súkromnej zbierky osemdesiatročného indického zberateľa Ánanda Rámeša.
Posledná úprava Štvrtok, 07 Apríl 2011 07:49
Čítať celý článok...
 
Za cenu bolesti PDF Tlačiť

Kniha, ktorá otriasla Izraelom

Nidal Saleh

Hitler zvíťazil - tak znel pôvodný názov knihy vydanej nedávno v Izraeli. Autor Abraham Borg nachádza šokujúce paralely medzi spoločnosťou akceptujúcou nástup Hitlera k moci a súčasnou izraelskou spoločnosťou.

Pôvodný názov však Borg tesne pred jej vydaním zmenil na optimistickejšie Poďme zvíťaziť nad Hitlerom. Nemožno ho obviňovať z antisemitizmu, ani z popierania holokaustu. Bol riaditeľom židovskej agentúry, predsedom izraelského parlamentu (Knessetu) a jeden z prominentných vodcov izraelskej Strany práce. Narodil sa a vyrástol v židovskej sionistickej rodine, jeho otec bol ministrom izraelskej vlády a jedným zo zakladateľov sionistickej a náboženskej strany Mifdal.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 9 z 17

Meniny má

Včera : Alojza
Dnes : Kvetoslava
Zajtra : Aurel

Fotogáléria Foto

Malatina_z_...
Malatina_z_2008_012Malatina_z_2008_012

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.