Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Politika a Ekonomika
Politika a Ekonomika
je to rozprávka? PDF Tlačiť

Milé deti, táto rozprávka vám ukáže tento svet tak, ako ho pochopíte aj vy, ktorí politike ešte nerozumiete... Predstavte si mesto „Zemeguľovo“ ako jedno obrovské mesto podobné napríklad Londýnu.
V malej židovskej uličke na radikálnom sídlisku, hneď medzi veľkou skupinkou kresťanských rodín a moslimskou štvrťou žil malý chlapec Izrael. I rozhodol sa Izrael, že bude za všetky deti v okolí rozhodovať, čo je správne a čo nie. Vyhradil si vlastné pieskovisko, na ktorom sa môžu hrať len židovské deti.
Naposledy dokonca o dosť väčšiemu moslimskému chlapcovi Iránovi povedal, že sa nesmie hrať s nebezpečnými petardami, lebo ho zbije. Pričom sám Izrael má celú zbierku takých nebezpečných hračiek.

Čítať celý článok...
 
Prejav iránskeho prezidenta Ahmadínežáda pred OSN PDF Tlačiť

 

New York, 24. september 2012

Keď iránsky prezident Ahmadínežád vystúpil na pódium, aby predniesol svoju reč (24.09.2012, nie 26.09.2012) pred Valným zhromaždením OSN, zdvihol sa izraelský vyslanec OSN a osamotený opustil sál, zatiaľ čo americký vyslanec ostal sedieť.

Ahmadínežád poukázal na izraelský nelegitímny jadrový arzenál a kritizoval členov Bezpečnostnej rady, ktorá Izraelu vo vytvorení tohto arzenálu nijako nebránila.

Čítať celý článok...
 
Všetkým Európanom PDF Tlačiť
Merkelová nezastupuje Nemecko, zastupuje banky. Všetci európski politici zastupujú banky, t. z. medzinárodnú finančnú aristokraciu.

Euro nie je v kríze, euro je nástroj bánk, na vycicanie národného bohatstva z Európy. Euro funguje presne podľa plánu svojich vynálezcov: Úlohou eura a EÚ je zničiť jednotlivé národné štáty so všetkými svojimi hodnotami.

Španielsko chudobnie, a médiá ubezpečujú Španielov, že ich peniaze majú Nemci.

Čítať celý článok...
 
Fukušima – nukleárny útok na ľudstvo? PDF Tlačiť

Zdá sa, že katastrofa vo Fukušime je vojnovým aktom proti obyvateľstvu pod predstieraním ekologickej katastrofy. Tento článok vychádza zo skráteného prekladu článku Jima Stoneho, mnohé objasňuje a poskytuje dôkazy o plánovanom zničení atómového zariadenia vo Fukušime, za výdatnej pomoci vírusu Stuxnet (vyvinutého zjavne v Izraeli, aspoň tam si prisvojujú jeho úspech) a pofidérnych obrovských stereoskopických kamier, vyvinutých spoločnosťou z bezprostrednej blízkosti izraelského výrobcu atómových zbraní (!).

Podozrivé zemetrasenie 9.0

Posledná úprava Utorok, 18 September 2012 11:13
Čítať celý článok...
 
Európsky stabilizačný mechanizmus alebo začiatok konca slobody EU?a PDF Tlačiť
EÚ pripravila nový základný zákon. Ide o takzvanú zmluvu o Európskom stabilizačnom mechanizme (ESM), medzi členskými štátmi používajúcimi spoločnú menu euro. Do platnosti má vstúpiť po júne 2013 a má plniť úlohy doteraz plnené EFSF (European Financial Stability Facility) a EFSM (European Financial Stability Mechanism). Tento zákon rozvíril hladinu na politickej scéne aj u nás, známy ako euroval. O čo vlastne v ESM ide?

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 6 z 17

Meniny má

Včera : Alojza
Dnes : Kvetoslava
Zajtra : Aurel

Fotogáléria Foto

Bacovske_dn...
Bacovske_dni_2014__0092Bacovske_dni_2014__0092

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.