Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Zdravie
Zdravoveda
V USA a Kanade sa šíri záhadný vírus, obeťou sú najmä očkované deti PDF Tlačiť

Vírus EV-D68 spôsobuje ťažké ochorenia dýchacích ciest. Útočí tvrdo a rýchlo a rozšíril sa v štátoch Colorado, Missouri, Utah, Kansas, Illinois, Ohio a v štyroch ďalších štátoch na strednom západe USA. Medzičasom boli hlásené potvrdené prípady aj z kanadských provincií Alberta, Britská Kolumbia a Ontario. Vakcína proti vírusu neexistuje, no paradoxne majú infikovaní jednu vec spoločnú … všetci boli očkovaní.

Posledná úprava Pondelok, 29 September 2014 08:26
Čítať celý článok...
 
25 úžasných přínosů a využití peroxidu vodíku PDF Tlačiť
											25 úžasných přínosů a využití peroxidu vodíku

Peroxid vodíku je jediný dezinfekční prostředek, který se skládá jen z vody a kyslíku. Podobně jako ozón zabíjí choroboplodné organismy oxidací!

Peroxid vodíku je považován za nejbezpečnější, zcela přirozený dezinfekční prostředek. Ničí mikroorganismy tím, že je oxiduje, což lze nejlépe popsat jako kontrolovaný spalovací proces. Když peroxid vodíku reaguje s organickým materiálem, rozpadá se na kyslík a vodu.

Upozornění: Dbejte vždy na to, abyste peroxid vodíku správně dávkovali.

Zde je 25 jeho skvělých přínosů a využití:

 

Čítať celý článok...
 
Vakcíny očami chemika: Čo sa dostáva do detského organizmu pri očkovaní? (Dieťa 5/2013) PDF Tlačiť
02.07.2013 11:42

mesačník Dieťa — V.2013 — pýta sa Ing. Renáta Krausová, odpovedá doc. Ing. Josef Prousek, CSc.

        „Vakcínu si vy ako laik musíte predstavovať ako polievku. To znamená, že ja nebudem skúmať, čo všetko je v tej polievke. Dôležité je, že to posúdila medicínska autorita a výstup z toho posúdenia bol, že je to pre človeka neškodné,“ povedal už dávnejšie v Markíze v relácii Reflex, zameranej na očkovanie, všeobecný lekár MUDr. Peter Lipták, ktorý sa často vyjadruje k povinnému očkovaniu u detí. Ak by ste predsa len boli zvedaví, z čoho „uvarili polievku“, ktorú ponúkajú vášmu dieťaťu vo forme vakcíny, možno vás zaujme náš rozhovor s environmentálnym chemikom doc. Ing. Josefom Prouskom, CSc., z Oddelenia environmentálneho inžinierstva Fakulty chemickej a priemyselnej technológie Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, v ktorom sa zameriavame na niektoré prídavné látky, nachádzajúce sa vo vakcínach. Týmto rozhovorom otvárame nový seriál, venovaný súčasným problémom životného prostredia vo vzťahu k nášmu zdraviu, ktorý vám prinášame v spolupráci s doc. Prouskom. Rozhovor je azda trošku náročnejší pre laického čitateľa, ale veríme, že prináša množstvo dôležitých informácií, ktoré privítajú nielen rodičia, ale aj odborníci. Preto sme sa nesnažili o zjednodušovanie tejto témy. Doc. Prousek sa zaoberá v rámci predmetu Rizikové vlastnosti látok toxickými účinkami cudzorodých látok v ľudskom organizme, čo ho oprávňuje vyjadrovať sa k problematike obsahu chemických látok vo vakcínach.

Čítať celý článok...
 
Státisíce detí zabitých očkovaním! PDF Tlačiť

Ďalšie dôkazy o škodlivosti očkovania

Každoročne sú očkované milióny malých detí. Rodičia ani lekári nevedia presne, aký jed im je v tejktorej vakcíne podávaný. Nezriedka dostáva dieťa pred svojim šiestym rokom 30 vakcín, často dostáva viaceré vakcíny súčasne. Smrtiaci koktail. Nová štúdia ukázala, že iba v USA zomrelo za posledných 20 rokov na následky tejto očkovacej praxe približne 145 000 detí.

Čítať celý článok...
 
História vakcinácie PDF Tlačiť

Ak chceme spoznať pravdu o vakcinácii, je dobré sa pozrieť na jej históriu. Skúmanie minulosti môže viesť k poznaniu. Nebudeme sa tu však zaoberať priekopníkmi vakcinácie, ktorej história siaha až do 15 storočia, alebo šamanmi a medicinmanmi, i keď napríklad poznanie výsledkov práce priekopníkov vakcinácie, ako bol Edward Jenner, ktorý koncom 18. storočia očkoval kravskými kiahňami, a ktorého vlastný syn kvôli jeho vakcíne zomrel ako dvadsaťročný a ťažko retardovaný, by mohlo veľa napovedať. Pozrieme sa na vakcináciu prevádzanú na ľuďoch v širokom merítku.


Čítať celý článok...
 
Lymfodenopatia: Ako na chronicky zväčšené lymfatické uzliny u detí PDF Tlačiť

Pred nedávnom nás naša čitateľka poprosila o článok venovaný lymfadenopatii u detí (odborne tiež lymphadenopatia, angl. lymphadenopathy), teda chronické zväčšenie a zápal lymfatických uzlín.

Ide o ochorenie, ktoré na Slovensku trápi nespočetné množstvo detí. Z pozorovania rodiča súdia, že problémy ich detí s touto diagnózou sa zvyčajne začali po absolvovaní niektorého z „povinného“ očkovania.

Príbehy sú takmer všetky podobné. Za krátky čas po očkovaní sa dieťaťu na krku alebo iných miestach zväčšili uzliny. Nasleduje behanie po lekároch, poliklinikách či nemocniciach doprevádzané mnohými vyšetreniami. Dokonca neraz skončia rodičia s deťmi na onkológii.

Čítať celý článok...
 
Rady ako samo-masážou dstránite bolesti a ušetríte čas a peniaze. PDF Tlačiť

Isto sa pousmejete nad parodickým porekadlom „Športom k trvalej invalidite.“ V skutočnosti sa nejedná o paródiu ale za určitých okolností o holú realitu. Človek zvykne nadmerne používať určité svalové partie ktoré pri neprimeranej rehabilitácii vyústia do problémov pohybového ústrojenstva. Je úplne jedno či je to denným životom alebo športom. Chronické bolesti chŕbta, krku, tenisový lokeť, kolená. Všetko niekde začína, kumuluje sa a môže skončiť invaliditou. Poviem vám niekoľko serióznych trikov ako sa dokážete sami zbaviť bolesti.

 

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 2 z 12

Meniny má

Včera : Alojza
Dnes : Kvetoslava
Zajtra : Aurel

Fotogáléria Foto

Polsko_3_1_...
Polsko_3_1_Oswiecim_324Polsko_3_1_Oswiecim_324

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.