Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Zdravie
Zdravoveda
Velká cholesterolová lež PDF Tlačiť

MUDr. Dwight Lundell     16. 06. 2010


Jako kardiochirurg jsem vykonal více než 5000 operací srdce, a dnes přišel den, abych napravil svůj omyl lékařskými a vědeckými fakty.

My lékaři jsme se mýlili 

My lékaři se vším naším vzděláním, znalostmi a autoritou si často vybudujeme dost velké ego, které nám pak ztěžuje přiznat, že jsme se mýlili. Takže tady to je. Otevřeně přiznávám, že jsem se mýlil. Jako kardiochirurg s pětadvaceti lety praxe jsem vykonal více než 5000 operací srdce, a dnes přišel den, abych napravil svůj omyl lékařskými a vědeckými fakty.

Čítať celý článok...
 
Prečo je dôležitá a potrebná slobodná voľba v očkovaní? (časť 1/3) PDF Tlačiť

Skôr ako si povieme, prečo je dôležitá slobodná voľba v očkovaní, mali by sme sa zhodnúť na tom, čo je to sloboda a čo je to očkovanie, resp. čo je jeho účelom, čo je dôvodom, pre ktorý sa očkuje. V prvej (t.j. tejto) časti trojdielneho seriálu si teda posvietime na slobodu, v druhej časti na očkovanie a obranyschopnosť ľudského tela a v tretej časti sa konečne dostaneme k odpovedi na otázku z názvu.

Čo je to sloboda?

Na túto otázku väčšinou dostávam odpoveď:

„Sloboda je možnosť voľby, mať na výber.“

Posledná úprava Utorok, 29 Jún 2010 15:35
Čítať celý článok...
 
VITAMÍN B-17 PDF Tlačiť

Úvod. 
Dôležité upozornenie.
O vitamíne B-17.
Vitamin B-17 ako prevencia.
Metabolická terapia  rakoviny.
Použitie Amygdalinu (Vitamin B-17)  v metabolickej liečbe rakoviny.
Laetril a život zachraňujúca  substancia zvaná kyanid.
Najčastejšie kladené  otázky.
Popis komponentov metabolickej  liečby.
Injekcie(IV)  B-17/Laetrile/Amygdalin.
B-17/Laetrile/Amygdalin  tablety

Čítať celý článok...
 
Pasteur alebo Béchamp? PDF Tlačiť
06.04.2010 22:00

     Súčasná  akademická medicína sa do značnej miery zakladá na pôvodnej teórii o mikróboch francúzkeho chemika Luisa Pasteura. Pasteur  a jeho vedecké predpoklady lahodili uchu vtedajšej mocenskej elity, keďže  patogény a ich negatívny vplyv sa  pripisoval vonkajším prírodným činiteľom. K jeho menu sa o.i. viaže aj pojem monomorfizmu, ktorý pojednáva o tom, že každá čiastočka (mikrób) má svoj špecifický a jedinečný tvar a delí sa len „po svojej línii“. Z jeho pohľadu choroby sú spôsobované útokom mikróbov a našou snahou pri znovuobnove zdravia  má byť ich vyničenie za každú cenu. Obavy z obrazu  vonkajšieho nepriateľa  boli (vždy) živnou pôdou pre každého, kto mal v záujme držať masy ľudí v stave strachu a bezmocnosti. A nie je tomu inak ani dnes. V prípade že by ľudia volili cestu  osobnej zodpovednosti za Tvorenie, automaticky by nastúpili na  trasu samoliečenia, čo by zďaľeka nebolo (pre niekoho) rentabilné. Ak neveríte vo vonkajšieho nepriateľa, či riešenie z „vonka“, moc nad masami sa ťažšie (ak vôbec) vykonáva. Je menej známe, že daný vedec svoju horeuvedenú teóriu, ktorá stále vládne, na sklonku svojo života odvolal.

Čítať celý článok...
 
Zoznámte sa s knihou „Vakcína, alebo Nedovoľ, aby mi ublížili!“ PDF Tlačiť

Iva Vranská Rojková  |  26. 02. 2010    zdroj:  www.wmmagazin.cz
Snaha poodhaliť pravdu o podstate a dôsledkoch vakcinácie.

 

Zoznámte sa s knihou „Vakcína, alebo Nedovoľ, aby mi ublížili!“

V lete 2007 som po jednej besede lekárskej loby s poslancami v NR SR počúvala, ako popredný zástanca očkovania, neohrozene tvrdí do televíznej kamery, že neexistuje súvislosť očkovania s vážnymi postihnutiami detí a príklady, ktoré sme v mene iniciatívy uviedli v diskusii, nazval len súhrou náhod. Následný pocit bezmocnosti sa stal rozhodujúcim impulzom k tomu, aby som sa prostriedkami, ktorými disponujem - teda formou písaného slova - pokúsila verejne poodhaliť pravdu o podstate a dôsledkoch vakcinácie. A tak som si po dva roky, keď som uložila dcéru spať, sadala k počítaču a písala túto knihu.

Zvolila som formu románu. Prečo? Názorový prerod je zdĺhavá ťažká vec. Potrebuje čas a silný podnet. Človek, ktorého sa téma rizík súvisiacich s očkovaním bytostne nedotýka, takýto podnet obvykle nemá a potrebný čas si nevytvorí. Hlavní hrdinovia môjho románu stoja vo vakcinačnej otázke na opačných názorových brehoch a ich vzájomné zbližovanie vytvára pre čitateľa priestor, aby sa spolu s nimi krok po kroku dozvedal, čím očkovanie v skutočnosti je, a aby dokázal toto poznanie prijať.

Čítať celý článok...
 
Rakovina včera a dnes (titulky SK) PDF Tlačiť
Bádateľ.sk | Pre "Kampaň za pravdu v medicíne", pre Teba, pre Mňa a pre všetkých, ktorí sú stále presvedčení, že rakovina je smrteľná choroba. Zomiera sa na jej nesprávny spôsob liečby. Rakovina je liečiteľná a aj vždy bola - stačí zaujať ten správny postoj a použiť správne metódy...
Posledná úprava Pondelok, 21 Február 2011 14:03
Čítať celý článok...
 
CO MŮŽE OBSAHOVAT KOSMETIKA PDF Tlačiť
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 10 z 12

Meniny má

Včera : Alojza
Dnes : Kvetoslava
Zajtra : Aurel

Fotogáléria Foto

Bacovske_20...
Bacovske_2009_19_nedela_068Bacovske_2009_19_nedela_068

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.