Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Zdravie
Zdravoveda
Prečo je dôležitá a potrebná slobodná voľba v očkovaní? (časť 3/3) PDF Tlačiť
23.05.2010 09:21     Ing. Marián FILLO

        Skôr ako si povieme, prečo je dôležitá slobodná voľba v očkovaní, mali by sme sa zhodnúť na tom, čo je to sloboda a čo je to očkovanie, resp. čo je jeho účelom, čo je dôvodom, pre ktorý sa očkuje. V prvej časti tohto trojdielneho seriálu sme si teda posvietili na slobodu, v druhej časti sme sa pozreli na očkovanie a obranyschopnosť ľudského tela a v tretej (tejto) časti sa konečne dostávame k odpovedi na otázku z názvu tohto seriálu.

 

Prečo sloboda v očkovaní?

 

Posledná úprava Utorok, 29 Jún 2010 15:34
Čítať celý článok...
 
Prečo je dôležitá a potrebná slobodná voľba v očkovaní? (časť 2/3) PDF Tlačiť
20.05.2010 17:58    Ing. Marián FILLO

        Skôr ako si povieme, prečo je dôležitá slobodná voľba v očkovaní, mali by sme sa zhodnúť na tom, čo je to sloboda a čo je to očkovanie, resp. čo je jeho účelom, čo je dôvodom, pre ktorý sa očkuje. V prvej časti tohto trojdielneho seriálu sme si teda posvietili na slobodu, v druhej (t.j. tejto) časti sa pozrieme na očkovanie a obranyschopnosť ľudského tela a v tretej časti sa konečne dostaneme k odpovedi na otázku z názvu tohto seriálu.

 

Čo je to očkovanie?

Posledná úprava Utorok, 29 Jún 2010 15:33
Čítať celý článok...
 
Rozhovor o vakcínach PDF Tlačiť

Interview s Dr. Markom Randallom

Ohromujúci rozhovor s bývalým zamestnancom farmaceutického priemyslu, ktorý dlhé roky pracoval na vývoji vakcín pre veľké farmaceutické firmy a americké vládne inštitúcie pôsobiace v oblasti zdravia. Dr. Mark Randall je pseudonym, pod ktorým vystupuje. Rozprával sa Jon Rappoport.

Kedysi ste boli presvedčený, že vakcíny sú čosi ako vrcholný úspech medicíny?
Áno. Dokonca som sám pomohol niekoľko vakcín vyvinúť, ale nepoviem ktoré.

Prečo nie?
Chcem utajiť svoju totožnosť.

Takže vy si myslíte, že by ste mohli mať problémy, keby ste o tom hovorili verejne?
Presne tak. Mohol by som prísť o dôchodok.

Čítať celý článok...
 
Očkovanie: Zmysel či nezmysel? PDF Tlačiť

Priznám sa, že niektoré prezentované fakty mi vyrazili dych. V každom prípade je dobré poznať aj iné podložené názory ako tie, ktoré šíri školská medicína.

Túto pútavú prednášku považujem za povinné počúvanie pre každého, komu záleží na svojom zdraví, prípadne na zdraví svojich detí. Odznela na prvej konferencii AZK – Koalície proti cenzúre v roku 2008 vo švajčiarskom Chure. Prednáška trvá asi 112 minút.

Čítať celý článok...
 
Cibuľa dokáže spomaliť proces starnutia... PDF Tlačiť

Cibuľa dokáže spomaliť proces starnutia...

science.km.ru |
Všetkým je dobre známe, že cibuľa posilňuje imunitný systém, dezinfikuje a lieči infekcie. Zistilo sa však, že cibuľa okrem známych liečivých vlastností dokáže spomaliť proces starnutia. K takému záveru prišli japonskí vedci.

Čítať celý článok...
 
Chemoterapia pomáha liečiť rakovinu a Zem je plochá! PDF Tlačiť

 

Rakovina je jednou z najobávanejších chorôb modernej spoločnosti považovaná väčšinou za rozsudok smrti. Toto je pozoruhodné interview s Lotharom Hirneisom známym odborníkom, ktorý precestoval celý svet v úsilí nájsť úspešné metódy jej liečby. Fakt, že Hirneis nie je lekárom, mu umožnil zachovať si dostatočne otvorenú myseľ, aby mohol urobiť dôležitý objav: každý môže nájsť nejaké riešenie v prípade rakoviny... avšak pevná dôvera, je podstatnou podmienkou.
 

Interview s Lotharom Hirneisom

Posledná úprava Pondelok, 28 Jún 2010 11:30
Čítať celý článok...
 
Vírus a vakcína - jeden skutočný príbeh PDF Tlačiť

 

Keď vojdete do domu Michaela and Rahphaely Horwinovcov v San Diegu, okamžite vám udrú do očí početné fotografie ich syna Alexandra. Na niektorých je Alexander zachytený ešte ako rozkošné bábätko, na iných ako šťastné batoľa. Avšak dojem sa zmení, keď si všimnete detskú izbu. Skutočne, v celej miestnosti nie je nič, čo by ste očakávali od detskej izby. Je plná počítačov, kníh, poznámkových blokov s množstvom medicínskych údajov, police sú zaplnené šanónmi. Táto izba rozpráva úplne iný príbeh. Príbeh ich boja s rakovinou.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 9 z 12

Meniny má

Včera : Alojza
Dnes : Kvetoslava
Zajtra : Aurel

Fotogáléria Foto

bacovske_20...
bacovske_2011_17_262bacovske_2011_17_262

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.