Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Zdravie
Zdravoveda
Fakta o vzniku bílé medicíny PDF Tlačiť

Jiří Wojnar  |  14. 01. 2009  |  Omyly v medicíně

Jsou tři věci, které drží naživu civilizaci. Co vám teď řeknu, je pravda. Ty tři věci jsou - čistý vzduch, čistá voda a čistá strava. I ty nejmocnější civilizace zanikly, protože měly nečistý vzduch, nečistou vodu a nečistou stravu.

Před více než stovkou let došlo k výrazně negativnímu obratu v lidském smýšlení. Lékaři, dříve považující svou práci za jakýsi druh vyššího poslání, se pod ekonomickou taktovkou měnili v hokynáře. Lidé masivně zpracovávaní propagandou řízenou stále mohutnějšími farmaceutickými firmami a spolky „neomylných, neb studovaných dochtorů“, až příliš rychle zapomněli na to, že existovala i jiná než chemická medicína. Vše dospělo až tak daleko, že všude je spousta „doktorů“, ale lékařů v Hippokratově slova smyslu je mezi nimi pomálu.

Čítať celý článok...
 
Acylpyrín vás môže zabiť PDF Tlačiť

John Virapen  |  07. 12. 2010  |  Omyly v medicíně

Acylpyrín je nebezpečný? Áno, presne tak. Ale ak prídete do lekárne s bolesťou hlavy a vaša krv je normálna a nepotrebuje zriediť, tak môžete byť mŕtvy skôr, než dorazíte k dverám.

 

Acylpyrín vás môže zabiť skôr, ako sa dostanete k dverám lekárne

Čítať celý článok...
 
Ad: Očkovanie - iba veda? PDF Tlačiť
6.11.2010 01:41

Ing. Marián Fillo

 V prvom rade ďakujem Eve Juhárovej za jej výborný článok, na ktorý by som týmto komentárom rád nadviazal.

 

Dogmy (články viery)

       O tom, že očkovanie je viac náboženstvom než vedou, svedčí napr. úplná absencia serióznych vedeckých štúdií bezpečnosti a účinnosti očkovacích látok. Ako taká štúdia má vypadať, sa dočítate v článku "Očkovanie - výzva mainstreamovým výskumníkom". V účinnosť očkovania sa vlastne len verí a táto viera sa podopiera tvrdením, že po zavedení očkovania všetky choroby, proti ktorým sa očkovalo, ustúpili. Toto jednak nie je pravda napr. o chrípke, lebo tá ani po vyše 30 rokoch očkovania proti nej neustupuje, jednak nie je nijak dokázané, že ústup niektorých prenosných ochorení bol spôsobený len a len očkovaním, alebo hlavne očkovaním. Ak očkovanie k ústupu prenosných ochorení vôbec nejak dopomohlo, tak len vo veľmi malej miere. Bližšie o tom v článku "Mýty o očkovaní - rozpory medzi lekárskou vedou a očkovacou politikou". Okrem toho viaceré choroby ustúpili aj bez očkovania proti nim. V USA bez očkovania proti nej ustúpila napr. aj tuberkulóza, proti ktorej sa na Slovensku doposiaľ povinne očkuje, hoci napr. v Česku bolo toto očkovanie nedávno zrušené a v Nemecku či Rakúsku je neodporúčané už pomaly 20 rokov.

Čítať celý článok...
 
Neurologické poruchy po očkovaní Rotarix + Infanrix Hexa + Prevenar PDF Tlačiť
5.11.2010 10:17

 

Kristína z Trnavy

        Lujzika sa narodila v septembri 2009 ako zdravé dieťa. Pár dní po pôrode začali jej očká hnisať, a obidve sme mali hnačku. Pravdepodobne sme dostali nejaký vírus v nemocnici, lebo hnačka u nás pretrvávala 3 týždne. Napriek tomu 7. deň po narodení bola zaočkovanáí BCG vakcínou proti tuberkulóze. Vyvíjala sa v poriadku, a vzhľadom na jej priaznivý zdravotný stav bola zaočkovaná 18. decembra ako 3-mesačná súčasne vakcínami Prevenar, Infanrix Hexa a Rotarix.

       V januári som na nej začala pozorovať prvé príznaky ochorenia: prestala držať hlavičku, svaly mala ochabnuté-unavené, a čo ma najviac znepokojilo- hlavičku si prikladala na hrudník, a očné buľvy si vytáčala dohora. Vyzerala ako keby bola opitá. Tieto stavy však nemala stále, ale spočiatku iba počas únavy. Doktorka ma upokojila, že ten pohľad je iba zlozvyk, a detičkám sa zrak vyvíja do 1 až 2 rokov.

       Vo februári bola zaočkovaná druhou dávkou spomínaných vakcín, a jej stav sa začal zhoršovať. K vytáčaniu očných buliev sa pridružil aj vertikálny nystagmus (nepravidelné pohyby očí), a intolerancia laktózy. Doktorka trvala na svojom, a nevidela dôvod aby nás poslala k očnému lekárovi. Takto sa to ťahalo až do mája, kým som požiadala doktorku, aby nás poslala ku špecialistovi – dcérka ako 9-mesačná ešte stále nesedela.

Čítať celý článok...
 
Očkovanie a vývoj mozgu - zhrnutie prednášky PDF Tlačiť
18.11.2010 10:48

Ing. Marián Fillo, www.slobodavockovani.sk

        Úvodom by som rád poďakoval priateľom za poskytnutie DVD prednášky "Vaccines and Brain Development" Dr. Russella L. Blaylocka. Toto DVD je v angličtine bez tituliek, takže mnohým (väčšine?) občanov Slovenska by veľa platné nebolo. Preto som sa rozhodol napísať v slovenčine toto zhrnutie prednášky Dr. Blaylocka.

       Dr. Russell L. Blaylock je profesorom na Katedre biológie na Belhaven College. Adresa jeho osobnej stránky je www.russellblaylockmd.com.

       Na začiatku prednášky vyjadril Dr. Blaylock svoje obavy z obrovskej straty zdravia v USA a z toho, že sa stane povinnou - pri narastajúcom počte očkovaní (v USA údajne až 150 počas jedného žiivota). Dr. Blaylock nám ručí za to, že pri tak vysokom počte očkovaní nastane obrovský nárast výskytu veľkého počtu chorôb a zdravie občanov USA sa tak zhorší, ako ešte nikdy v dejinách.

Čítať celý článok...
 
Čo v očkovacích látkach proti chrípke môže spôsobiť neplodnosť? PDF Tlačiť
8.10.2010 00:56

Mercola.com - 15.X.2010 - Dr. Joseph Mercola

        Pôvodný článok "What is In the Flu Vaccine that Can Cause Infertility?"
       z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo.

        Očkovacia látka proti chrípke Fluarix od firmy GlaxoSmithKline obsahuje, okrem iného, polysorbát 80 známy aj ako Tween 80.

       Štúdia na samičkách krysy vypracovaná na Slovensku zistila, že novo narodené krysy, ktorým bola vpichnutá táto látka v priebehu týždňa po narodení, utrpeli poškodenie vagíny a výstelky maternice, hormonálne zmeny, deformáciu vaječníkov a neplodnosť.

       Príbalový leták k Fluarixu hovorí, že výrobca nemôže zaručiť, že Vaša plodnosť nebude poškodená. Navyše, ak dôjde k zníženiu Vašej plodnosti, nedávno schválené zákony (v USA - pozn. prekl.) chrániace výrobcov očkovacích látok, Vám neumožnia hnať GlaxoSmithKline na zodpovednosť.

       Z článku na stránke Organic Health:

"Cítili by ste sa v pohode pri vedomí, že Vám pichnú očkovaciu látku obsahujúcu niečo, čo sa silne spája s neplodnosťou?

Čítať celý článok...
 
Pravda o očkovaní proti chrípke PDF Tlačiť

 

Čo je v bežnej očkovacej látke proti chrípke?
• vaječné bielkoviny - vrátane kontaminujúcich vtáčích vírusov
• želatína - môže spôsobiť alergické reakcie a anafylaxia je zvyčajne spojená s alergiou na vajcia alebo želatínu
• polysorbát 80 (Tween80™): môže spôsobiť vážne alergické reakcie, vrátane anafylaxie. Tiež sa spája s neplodnosťou u samičiek myší
• formaldehyd - známy karcinogén
• Triton X100 - silný detergent
• sacharóza - bežný kuchynský cukor
• živica - spôsobuje alergické reakcie
• gentamycin - antibiotikum
• thimerosal - zlúčenina ortuti stále používaná ako konzervant vo viacdávkových baleniach očkovacej látky proti chrípke

 

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 7 z 12

Meniny má

Včera : Alojza
Dnes : Kvetoslava
Zajtra : Aurel

Fotogáléria Foto

D_orchester...
D_orchester_hasicske_auto_2009_73D_orchester_hasicske_auto_2009_73

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.