Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Zdravie
Zdravoveda
Jaká je příčina chřipkové sezóny? PDF Tlačiť

 

Začnu otázkou pro vás: Co způsobuje chřipkovou sezónu, kdy lidé začnou být nemocní, kašlou, smrkají, zmeškají práci a školu, a trpí chřipkovou pandemií. Co způsobuje chřipkovou sezónu? Asi řeknete: samozřejmě ji způsobuje chřipka. Chyba! To jsou pohádky. Chřipka nezpůsobuje chřipkovou sezónu. Zeptáte se asi, jak je to možné. Odpověď mám pro vás v tomto videu...

Kdyby chřipka způsobovala chřipkovou sezónu, to by znamenalo, že by se musela rozhodnout, že teď začne infikovat lidi, a pak by se zase za nějakou dobu musela rozhodnout, že přestane infikovat lidi. Chřipka ale není ani živá: je to jen fragment DNA. Ano, není to ani živé. Nemá to nervový systém. Neumí to číst v kalendáři. Tak jak se může chřipka rozhodnout: Aha, je prosinec, tak začnu útočit na lidi v severní Americe. A jak se pak může rozhodnout, že je dejme tomu konec února, začátek března, tak přestanu útočit na lidi. Proč? Je unavená, nebo se nudí, nebo potřebuje prázdniny?

Čítať celý článok...
 
Francúzske pokračovanie kauzy Pfizer - Prevenar 13 PDF Tlačiť
2.2.2011 | | Iniciatíva pre uvedomenie si rizík očkovania

V januári médiá informovali o kauze vakcíny Prevenar 13, ktorú minister zdravotníctva Ivan Uhliarik schválil v rekordne krátkom čase. Táto kauza našla v ostatných dňoch mimoriadne nepríjemnú medzinárodnú súvislosť.

Na verejnosť sa dostali nadštandardné vzťahy ministra, jeho brata, ako aj niektorých členov Pracovnej skupiny pre imunizáciu (PSI) pri ministerstve zdravotníctva (MZSR), k firme Pfizer, výrobcovi vakcíny. Minister tvrdí, že postupoval v záujme zabezpečenia lepšej vakcíny pre deti, a MZSR tvrdí, že prípadné príjmy niektorých členov PSI za činnosť pre firmu Pfizer nie sú konfliktom záujmov pri vykonávaní funkcie.

Francúzsky minister zdravotníctva Xavier Bertrand oznámil, že 76 liekov sa dostalo pod osobité sledovanie nežiaducich účinkov (tzv. plán riadenia rizík). Dohľad vykonávajú laboratóriá výrobcov, ktoré odovzdávajú výsledky agentúre pre bezpečnosť liekov (AFSSAPS), podľa šéfredaktora žurnálu Prescrire by však bolo lepšie, keby dozor spočíval na nezávislých odborníkoch, a balenia týchto liekov by mali byť označené jasným varovaním. Krok ministra je jednou z reakcií na škandál lieku Mediator, ktorý prednedávnom otriasol Francúzskom.

Čítať celý článok...
 
Koxartróza PDF Tlačiť
Napísal damian    Wednesday, 02 February 2011

Koxartróza

Konečne som sa dostala k tomu, aby som napísala o liečení mojej svokry. Má 82 rokov. Asi pred 6 rokmi ju začali liečiť na koxartrózu. V podstate to začalo bolesťami, neskôr už musela používať jednu, potom dve palice. Stav sa evidentne a dosť rýchlo zhoršoval. Na jeseň v roku 2009 som si uvedomila, že ak niečo neurobíme, do jari bude na vozíku a možno aj to s problémami. Každý pohyb bol pre ňu problémom. Vstať zo stoličky znamenalo niekoľko minútovú prípravu a obrovské bolesti. Vtedy som sa rozhodla požiadať o radu Vás.

Čítať celý článok...
 
Lekari o vakcinach PDF Tlačiť
damian    Wednesday, 02 February 2011

NaturalNews exclusive: Medzinarodny medicinsky koncil pre vakcinaciu vyvratil vakcinacnu propagandu s mytus objasnujucim dokumentom

Zdroj: http://www.naturalnews.com

 (NaturalNews) Od proponentov ockovani denne pocuvame, ze vakciny su zalozene na skalopevnej vede, ktora ich dokazuje ako uplne bezpecne a vseobecne ucinne. Tieto presvedcenia fakticky nie su zalozene na skutocnej vede ale naopak na sustavnej vakcinacnej mytologii, ktoru vakcinacny priemysel spolu s mnohymi lekarmi a dokonca aj vladami (ktore na seba beru vsetky rizika spojene s vakcinami) tvrdo propaguju.    

Čítať celý článok...
 
Pôvod a história očkovania - VIDEO PDF Tlačiť

http://www.auria.sk/blog/historia-ockovania

27. novembra 2010 sa konala vo Švajčiarsku ďalšia Konferencia proti cenzúre (AZK), tentoraz už šiesta v poradí. Napriek rastúcemu tlaku koncernov a mienkotvorných médií – ich nástrojov propagandy.

Jednou z tém bola prednáška od Dr. Johanna Loibnera, Pôvod a história očkovania. Dr. Loibner bol blízkym spolupracovníkom Anity Petek, a môžem povedať, že jeho prednáška je rovnako zaujímavá, ako bola prednáška Anity, ak nie dokonca viac.

Posledná úprava Pondelok, 08 Apríl 2013 16:52
Čítať celý článok...
 
Informační kampaně o rakovině prsu působí více škody než užitku PDF Tlačiť

 

Po více než 25 let provádí organizace Státní měsíc informovanosti o rakovině prsu (NBCAM) kampaně, aby „zvýšila informovanost o rakovině prsu, podělila se o informace o nemoci a poskytla větší přístup k diagnostickým technikám“. Ale od doby, kdy začaly tyto kampaně, zůstala úmrtnost na rakovinu prsu prakticky na stejné úrovni, zato se zvýšil počet žen, které bez příčiny podstupují nebezpečné léčebné praktiky kvůli nemoci, kterou ani nemají.

Posledná úprava Piatok, 04 Február 2011 17:52
Čítať celý článok...
 
Kouření vás ochrání před rakovinou plic! PDF Tlačiť
Vědci z testů se zvířaty už dlouho dobře ví, že jisté množství tabákového dýmu působí jako anti-karcinogen [má protirakovinový účinek].

Kouření vás může zachránit před rakovinou plic!

Evropané se poprvé seznámili s tabákem v roce 1492, když Kolumbus a jeho společník výzkumník Rodriguo de Jerez poprvé viděli kouřit kubánské domorodce. Ještě týž den si de Jerez poprvé zabafal a shledal kouření velice uvolňujícím, přesně tak, jak ho místní ujišťovali. To byla důležitá událost, protože Rodriguo de Jerez odhalil to co kubánští a domorodí Američané věděli už po staletí: že kouření doutníků a cigaret je nejen relaxační, ale kromě toho léčí kašel a další lehká onemocnění. Rodriguo de Jerez, který si po návratu domů okázale zapálil doutník na ulici byl okamžitě zatčen a tři léta vězněn zděšenou španělskou Inkvizicí. De Jerez se vlastně stal první obětí protikuřácké lobby.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 6 z 12

Meniny má

Včera : Alojza
Dnes : Kvetoslava
Zajtra : Aurel

Fotogáléria Foto

Polsko_3_1_...
Polsko_3_1_Oswiecim_264Polsko_3_1_Oswiecim_264

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.