Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Zdravie
Zdravoveda
Dr. Dochtor: Přísady v margarínu PDF Tlačiť
Dr. Dochtor  |  20. 10. 2012  |  Zdraví škodlivé produkty
Vůbec neznáme, ani si neuvědomujeme možné riziko dietního diacetylu.

Přísady v margarínu souvisí s onemocněním Alzheimerovu chorobou

Dr. Dochtor

Pokud chcete dát uměle vyrobenému tuku – margarínu – příchuť obyčejného másla, musíte do něj přidat diacetyl. Diacetyl příjemně voní po másle a oříšku. Je postřehnutelný v koncentraci od 2 mg/l.

Čítať celý článok...
 
Vynikajúce zdravie neočkovaných detí PDF Tlačiť
26.09.2011 10:01

International Medical Council on Vaccination - 25.VI.2010Dr. Françoise Berthoud

        Pôvodný článok "The Marvellous Health of Unvaccinated Children"
       z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo
.

        Jedného pekného dňa - v apríli 2009, aby som bola presná - som bola pozvaná prednášať na konferencii o očkovaní. Mala som hovoriť po dvoch najlepších rečníkoch na túto tému, akých Francúzsko má, po novinárke Sylvie Simon a biológovi Michelovi Georgetovi. Po tom, čo som ich v minulosti počula hovoriť, mi bolo úplne jasné, že najlepšou možnosťou je držať sa tak ďaleko od očkovania, ako je len možné. Jednoducho som nevedela, čo mám namiesto toho robiť, aby som čo najlepšie zaistila, že zostanem živá a zdravá.

Čítať celý článok...
 
Mechanismus poškození očkováním PDF Tlačiť
Kritikům očkování dlouho chyběl argument, jak prokázat poškození očkováním. Chyběla sjednocující teorie, která by poskytla konzistentní a logické vysvětlení všech symptomů postvakcinačního poškození. Tato teorie ale již existuje. Je ověřitelná na různých úrovních, od biochemických a imunologických studií na úrovni buněk, studiemi na zvířatech i epidemiologickými studiemi na lidech. Jde o teorii excitotoxického a imunitního poškození mozku, která je v současné době vědci zabývajícími se nervovým systémem intenzivně studována a rozvíjena. Jedním z těchto vědců je Dr. Russell Blaylock, www.russellblaylockmd.com, s kterým na některých projektech pracovala i česká vědkyně prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. Prof. Strunecká se zabývala speciálně vlivem hliníku na nervový systém a jeho interakce s fluorem. Doporučuji vaší pozornosti knihy prof. Strunecké "Přemůžeme autismus?" a k vydání chystanou "Dobu jedovou"
Čítať celý článok...
 
Obchod so strachom VIDEO PDF Tlačiť
Dokument vytvorili študenti VŠMU a ktorý odvysielala TA3. Zachytáva aj osud Maximka Zamboriho, ktorý trpí autizmom v dôsledku vakcinácie.

Čítať celý článok...
 
Očkovacie vakcíny: Obsahujú aj tieto toxické látky! PDF Tlačiť
Autor: PharmDr. Mirka Radovská, redakcia magazínu Diva.sk, Wikipedia.org, Foto: Dreamstime.com

Do Farmaceutickej poradne prišlo viacero otázok, týkajúcich sa očkovania a očkovacích látok. Keďže je problematika očkovania veľmi obsiahla a nedá sa jednou vetou zhrnúť, či sa dať očkovať, alebo nedať, požiadali sme doktorku Mirku Radovskú, aby nám k očkovaniu a jeho rizikám prezradila viac. Dnes vám pokračovanie článku o očkovaní a nástrahách s ním spojenými, v ktorom sa doktorka farmácie k nežiadúcim účinkom v prípade pomocných látok. Na začiatok si však zopakujme delenie problémov do základných skupín.

Problémy s očkovaním  sa dajú rozdeliť do štyroch základných skupín:

 

Čítať celý článok...
 
Očkovacie vakcíny môžu vážne poškodiť zdravie! PDF Tlačiť
Autor: PharmDr. Mirka Radovská, redakcia magazínu Diva.sk

Do Farmaceutickej poradne prišlo viacero otázok, týkajúcich sa očkovania a očkovacích látok. Keďže je problematika očkovania veľmi obsiahla a nedá sa jednou vetou zhrnúť, či sa dať očkovať, alebo nedať, požiadali sme doktorku Mirku Radovskú, aby nám k očkovaniu a jeho rizikám prezradila viac. Dnes vám prinášame prvý článok, v ktorom sa doktorka farmácie k tejto téme vyjadrí.

Očkovanie predstavuje najmä pre deti potenciálne riziko
Posledná úprava Utorok, 06 Marec 2012 17:05
Čítať celý článok...
 
Dôkaz, že rakovinový priemysel nechce liek na rakovinu, aj keď sa jedná o farmaceutikum PDF Tlačiť

www.badatel.sk

Bezpečný a efektívny liek na rakovinu bol objavený v podobe lieku pôvodne používanom na liečbu nezvyčajných metabolických problémov. Aj napriek tomu rakovinový priemysel neprejavil o výskumnú správu o dichlór acetáte (DCA)  z Univerzity v Alberte, Kanada, publikovanom v roku 2007 žiadny záujem. Problém bol v tom, že patent na DCA už vypršal. Uvedený výskum tiež potvrdil, že rakovina je metabolickou chorobou a nie nejakou zvláštnou genetickou mutáciou buniek, ktorý ako argument s radosťou používa hlavný medicínsky prúd. Avšak medicínska mafia nechce, aby ste sa dozvedeli o tom, čo väčšina alternatívnych lekárov na rakovinu už dávno vie.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 3 z 12

Meniny má

Včera : Alojza
Dnes : Kvetoslava
Zajtra : Aurel

Fotogáléria Foto

Polsko_3_1_...
Polsko_3_1_Oswiecim_229Polsko_3_1_Oswiecim_229

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.