Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Zem A predsa rozprašujú!
A predsa rozprašujú! PDF Tlačiť

Už je to prakticky desaťročie, čo nás lietadlá práškujú jedovatými chemikáliami. Politici a médiá nám pritom podsúvajú, že stopy po rozprášených chemikáliách sú kondenzačné pásy, ktoré sa tvoria z horúcich výfukových plynov za vhodných fyzikálnych podmienok (teplota, vlhkosť vzduchu…). Výsledkom tohto práškovania, ktoré slúži na vojenské účely, je rastúca kontaminácia životného prostredia rôznymi chemikáliami. Čo je však na tom perverzné, zodpovedné miesta zanovito tvrdia, že sú to kondenzačné pásy a odmietajú konať(však, páni ministri, ochrana životného prostredia a zdravie obyvateľov, ktorí na vaše kratochvíle odvádzajú nemalé dane, sú vám zjavne ukradnuté…).

19. septembra 2012 sa nemeckému aktivistovi Wernerovi Altnickelovi, ktorý na túto tichú genocídu upozorňuje už mnoho rokov, podaril husársky kúsok. Nasnímal dve štvormotorové vojenské (ako inak) lietadlá na súbežnom kurze, keď jedno z nich, prúdové lietadlo s výbavou AWACS, náhle(!) prestalo vypúšťať chemtrails a približne po 20 sekundách ich opäť skokovo (!) začalo znovu vypúšťať! To celé sa uskutočnilo na súbežnom kurze s druhým štvormotorovým vojenským lietadlom, ktoré po celý celý čas nad ním vytváralo neprerušené pásy.

Bude zaujímavé dozvedieť sa, ako popierači chemtrails vysvetľujú tento „prirodzený fyzikálny“ jav!

Tiež odporúčam našim ministrom, ktorí tak vzorne napĺňajú ochranné funkcie štátu, aby sa zamysleli nad tým, prečo tzv. nízkorozpočtové letové spoločnosti dokážu fungovať so smiešnym rozpočtom. Čo myslíte, čím si prilepšujú?

Zdroj:  http://www.chemtrail.de/?p=2074
http://www.auria.sk/blog/
Posledná úprava Pondelok, 01 Október 2012 06:48
 

Meniny má

Včera : Zora
Dnes : Miloš
Zajtra : Timotej

Fotogáléria Foto

zimny prech...
zimny prechod 2005   063zimny prechod 2005   063

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.