Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Zdravie Dôkaz, že rakovinový priemysel nechce liek na rakovinu, aj keď sa jedná o farmaceutikum
Dôkaz, že rakovinový priemysel nechce liek na rakovinu, aj keď sa jedná o farmaceutikum PDF Tlačiť

www.badatel.sk

Bezpečný a efektívny liek na rakovinu bol objavený v podobe lieku pôvodne používanom na liečbu nezvyčajných metabolických problémov. Aj napriek tomu rakovinový priemysel neprejavil o výskumnú správu o dichlór acetáte (DCA)  z Univerzity v Alberte, Kanada, publikovanom v roku 2007 žiadny záujem. Problém bol v tom, že patent na DCA už vypršal. Uvedený výskum tiež potvrdil, že rakovina je metabolickou chorobou a nie nejakou zvláštnou genetickou mutáciou buniek, ktorý ako argument s radosťou používa hlavný medicínsky prúd. Avšak medicínska mafia nechce, aby ste sa dozvedeli o tom, čo väčšina alternatívnych lekárov na rakovinu už dávno vie.

Od dôb, kedy americký prezident Nixon vyhlásil v roku 1976 vojnu rakovine, podarilo sa rakovinovému priemyslu získať obrovské množstvo peňazí na výskum neskutočne drahých chemoterapií, kde jeden cyklus stojí aj 50, 100 a niekedy aj viac tisíc dolárov a ktoré len zriedka, ak vôbec, fungujú. Chemoterapeutiká si obyčajne vyžadujú byť doplňované ďalšími druhmi liekov na zmiernenie ich hrozných vedľajších účinkov.

Príkladom je tento článok: Repeat business? FDA approves new cancer drug to treat toxicity caused by another cancer drug

Medzičasom stále viac a viac ľudí ochorieva na rakovinu a následne aj zomiera kvôli následkom toxickej liečby.

 

Vysvetlenie výsledkov výskumu DCA.

Evangelos Michelakis a tím z Unverzity v Alberte testovali DCA na ľudských rakovinových bunkách mimo tela a na myšiach postihnutých rakovinou a výsledkom bol nesmierny úspech. DCA bol kedysi používaný na liečbu netypických metabolických problémov. Jeho najhoršími vedľajšími účinkami, vyskytujúcimi sa len zriedkavo, býva zníženie citlivosti a zmena v držaní tela. Myšiam kŕmeným DCA rozpusteným vo vode sa už po týždňoch výrazne zmenšili nádory. To značí, že DCA môže byť užívané orálne. DCA funguje prostredníctvom obnovy mitochondrií. Michelakis a jeho tím objavili, že mitochondrie v rakovinových bunkách nie sú permanentne poškodené. To je opakom toho, čo si myslí medicína hlavného prúdu.

Bunky s nefunkčnými mitochondriami používajú za získavanie energie proces fermentácie cukru. Táto fermentácia prebieha v bunkovom prostredí bez kyslíka, vytvorenom nezhubnými nádormi, toxínmi alebo nízkymi hladinami Ph. DCA obnovuje mitochondrie v bunkách a zabezpečuje tak ich správne fungovanie. Ďalšou funkciou normálnych mitochondrií je signalizácia apoptózy, teda bunkovej smrti. Normálne bunky neustále umierajú a sú znova nahradzované . Avšak pri rakovinových bunkách je signál apoptózy potlačený a tie sa potom stavajú nesmrtelnými.

Výskumníci z Univerzity v Alberte ďalej zistili, že rakovinové bunky počas procesu fermentácie cukru produkujú kyselinu mliečnu, ktorá narúša kolagén držiaci bunky nádoru pokope. To umožňuje rakovinovým bunkám pri klasických terapiách zameraných na zmenšenie nádoru sa od neho odtrhnúť. Výskumníci takto zdôvodňovali vznik metastáz a rozšírenie rakoviny do ostatných orgánov počas remisie, ktorá nasleduje po klasickej chemoterapii.

 

Tragické pokrytectvo.

Alternatívne prístupy k liečbe rakoviny nemajú žiadny, prípadne len veľmi malý problém s metastázujúcou rakovinou alebo s rakovinou objavujúcou sa po remisii. Väčšina alternatívnych prístupov totiž lieči rakovinu úplne. DCA ponúka rakovinovému priemyslu prísť s liečbou, ktorá je farmaceutická a tiež omnoho lacnejšia a bezpečnejšia ako ich súčasné štandardné liečby. Napriek tomu rakovinový priemysel túto príležitosť ignoruje. DCA sa tak stal sirotou bez domova, žobrajúcou o financie z výskumných fondov, aby sa vyhol právnym následkom plynúcim z označenia ako nelicencovaná rakovinová liečba.

Alternatívni rakovinoví lekári častokrát veci proste vyskúšali a ak sa osvedčili, tak ich ďalej zdieľali s tými, ktorým viac záležalo na liečení, ako na moci a peniazoch. Medicínska mafia vytvorila matrix vyžadujúci si veľké peniaze na robenie veľkých peňazí za chorú liečbu namiesto liečenia. Každý zainteresovaný v tomto podvode finančne na tom profituje. Rakovinový priemysel obviňuje alternatívnych lekárov liečiacich rakovinu zo šarlatánstva a využívania zúfalých pacientov s rakovinou za účelom finančného prospechu. Obviňovanie druhých z tvojich motívov a zločinov je nazývané projekciou. Medicínsko-farmaceutický komplex je skorumpovaný kapitalizmus, ktorý nechce liek na rakovinu odnikadiaľ.

 

Zdroj: Proof that the cancer industry doesn’t want a cure – even if it’s a pharmaceutical

 

Meniny má

Včera : Bonifác
Dnes : Žofia
Zajtra : Svetozár

Fotogáléria Foto

Krivan_2009...
Krivan_2009_03Krivan_2009_03

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.