Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Informatika a ostat. Windows sa začali automaticky aktualizovať, aj pri vypnutých aktualizáciách
Windows sa začali automaticky aktualizovať, aj pri vypnutých aktualizáciách PDF Tlačiť
Spoločnosť Microsoft v utorok odštartovala aktualizáciu svojich služieb Windows Update a Microsoft Update, v rámci ktorej aktualizuje aj kód aplikácií Automatic Updates vo Windows XP a Windows Update vo Window Vista a Server 2008.

Podobne ako v minulosti sa tieto aplikácie vo Windows samé aktualizujú aj vtedy, ak má užívateľ zakázané automatické inštalovanie aktualizácií ale má povolenú kontrolu nových aktualizácií, teda v režime iba upozorňovania na dostupnosť nových aktualizácií alebo v režime automatického stiahnutia aktualizácií ale nie ich nainštalovania.

Automatická inštalácia aktualizácií Automatic Updates respektíve Windows Update neprebehne len vtedy, ak má užívateľ aktualizácie úplne vypnuté a nemá povolené ani upozorňovanie na dostupnosť nových aktualizácií.

Automatic Updates a Windows Update musia byť podľa oznámenia Microsoftu aktualizované na novú verziu, inak v budúcnosti nemusí byť možné úspešne kontrolovať dostupnosť nových aktualizácií.

Nová verzia prinesie vo Viste a Server 2008 užívateľom viditeľné zmeny s lepším popisom inštalovaných aktualizácií, v XP sa navonok Automatic Updates nezmenia. Aké zmeny tak aktualizácia priniesie vo Windows XP nie je známe.

PC sa budú aktualizovať postupne, prvé Windows sa začali aktualizovať v utorok a posledné by sa mali aktualizovať až o niekoľko mesiacov.

 

Meniny má

Včera : Zora
Dnes : Miloš
Zajtra : Timotej

Fotogáléria Foto

1-3 2008 00...
1-3 2008 0061-3 2008 006

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.