Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Politika a Ekonomika
Politika a Ekonomika
Vedci vynašli zázračnú pilulku proti konšpiračným teóriám PDF Tlačiť
Troška HUMORu. Alebo troška pravdy ? Zdroj>  http://www.auria.sk/blog/
Na konci článku videoVyrobme si očkovaciu vakcínu

Vlády, bezpečnostné a tajné služby západného sveta a ich vládcovia v úzadí sú podľa dostupných správ nadšení z oznámenia istého farmakoncernu, že vynašiel pilulku na vyliečenie skeptikov oficiálnych verzií udalostí.

Po oznámení dlho očakávaného vývoja zázračnej pilulky proti syndrómu hľadania pravdy (SHP) akcie Neurocontrol AG sídliacej v Bazileji zrejme vyletia do výšok doteraz nepoznaných.

Tento medikament na lekársky predpis bude predávaný pod názvom Realozap a vlády sa už teraz predbiehajú v jeho objednávaní vo veľkých množstvách.

Posledná úprava Piatok, 28 September 2012 09:19
Čítať celý článok...
 
Tipy a rady jak se připravit na “národní krizovou situaci” a případné zhroucení infrastruktury PDF Tlačiť

“Mravenec pracuje celé dlouhé horké léto; postaví si dům a vytvoří zásoby na zimu. Cikáda si říká, jak je mravenec hloupý, takové pěkné počasí a mravenec se jen dře. Směje se, tancuje a užívá si. Pak přijde zima, mravenec se schová do tepla domu a pochutnává si na zásobách, zatímco cikáda se třese zimou a bez jídla brzy umře.”

Prosím neberte nasledujúci článok ako strašenie, ale skúste sa zamyslieť, tak ako to je v bájke

Jak se připravit na národní krizovou situaci

Čítať celý článok...
 
O tomhle se mlčí PDF Tlačiť
19. 05. 2010  zdroj  www.wmmagazin.cz
Poté, co byl povalen na zem, cikáni mu žiletkami rozpárali oblečení, sebrali boty a po mnoha kopancích do trupu a hlavy utekli.

Zajímá tohle vůbec někoho?

4.5.2010 šel na vlakové nádraží v Ústí na Labem 13letý chlapec, aby se vydal vlakem do Krupky. Vlak bohužel nestihl, a tak se rozhodl jít k autobusovému nádraží. Tam si ho povšimla dvojice cikánů ve věku 15 a 18 let. Přišli za ním a požadovali, aby jim dal peníze. Chlapec jim je odmítl vydat, a tak se na něj vrhli a začali ho surově tlouct. Poté, co byl povalen na zem, mu žiletkami rozpárali oblečení, sebrali boty a po mnoha kopancích do trupu a hlavy utekli. Polonahý a chůze neschopný se doplazil do haly vlakového nádraží, kde mu nádražní personál zavolal záchranku. Do nemocnice byl odvezen s povrchovými řeznými ranami, natrženou slezinou, zlomenými žebry a otřesem mozku. Otázka je, kolik lidí v ČR o tomto nedávném případu ví?

 

Čítať celý článok...
 
Čarovná diskriminace PDF Tlačiť
Napříč celým politickým spektrem se nenajde nikdo, kdo by se odvážil pojmenovat tuto problematiku pravými jmény.

Přečtěte si tohle než to bude smazáno…

Čítať celý článok...
 
Komentár: Ako sa konzervatívci nemýlia PDF Tlačiť

22.01.2010 20:58 – BRATISLAVA
Nemecko vymiera znepokojujúcim tempom. Američania po roku nevedia prísť Obamovi na meno. Vedci zbabrali prácu, Himaláje sa možno netopia. Grécko by mohol spravovať komisár z Bruselu. Prežitie eura je neisté. Zadlžovanie štátov bude najväčšou výzvou budúceho desaťročia... Čo majú všetky tieto správy spoločné? 1. všetky sa týkajú posledných dní, 2. konzervatívci na tieto problémy upozorňujú roky.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 11 12 13 14 15 16 17 Dopredu > Koniec >>

Stránka 12 z 17

Meniny má

Včera : Kvetoslava
Dnes : Aurel
Zajtra : Demeter

Fotogáléria Foto

Bacovske_20...
Bacovske_2013_21_091Bacovske_2013_21_091

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.