Oficiálna stránka Obce Malatiná
Home Obecná tabuľa
Obecná tabuľa
Zatváranie psov PDF Tlačiť
Obec Malatiná vyzýva všetkých majiteľov psov, aby si svoje zvieratá zabezpečili tak, aby sa ich psy svojvoľne nepotulovali po obci. Ohrozujú tým zdravie nielen svojich psov, ale aj zdravie občanov obce, hlavne detí.

Za pochopenie ďakujeme.

Posledná úprava Štvrtok, 29 Marec 2012 09:44
 
Výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa školy PDF Tlačiť
Obec Malatiná
Podľa ustanovenia § 4 zákona č.596/2003 Z.z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a § 5 zákona č.552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov
vyhlasuje
výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa školy
Základná škola s materskou školou, Malatiná 70, 026 01 Dolný Kubín

DOKUMENT TU
Posledná úprava Piatok, 09 December 2011 07:32
 
Prečistenie garádov a rigolov PDF Tlačiť
Vážení spoluobčania,

rok čo rok je počasie nevyspytateľnejšie a aj na miestach, kde niekedy neboli také silné dažde, resp. vetry, sa tieto živly objavujú čoraz prudkejšie. Je v záujme všetkých nás, aby sme škodám spôsobovaným živlami predchádzali. Tejto problematike sa zaoberalo aj obecné zastupiteľstvo dňa 5. augusta a vzhľadom k tomu, že obec nie je schopná z finančných ale aj personálnych dôvodov zabezpečiť vyčistenie všetkých tokov, garádov, rigolov v obci od rôzneho druhu odpadu, pokosených tráv resp. prehĺbenie, vyčistenie garádov; žiadame občanov, aby si aspoň pred svojimi plotmi, dvormi prečistili garády, vyčistili ich od smetí, odpadov, PET fliaš a pod. Týmito opatreniami nielenže prispejeme k bezpečnejšiemu prietoku našich garádov, ale aj pomôžeme skrášliť životné prostredie v obci.

Je dôležité si uvedomiť, že obec Malatinú tvoria, vytvárajú všetci jej občania a záleží na každom jednom občanovi, ako bude naša obec vyzerať. Len súčinnosť obecného úradu, podnikateľských subjektov a občanov môže napomôcť k bezpečnejšiemu, kvalitnejšiemu životu v našej obci a jej okolí.

Ďakujeme za pochopenie.

Starosta obce a poslanci obecného zastupiteľstva

Posledná úprava Nedeľa, 27 November 2011 18:45
 
Hydrologické alebo meteorologické výstrahy PDF Tlačiť
Odporúčania pre obyvateľstvo v prípade vzniku javov po vyhlásení 2 a 3 stupňa hydrologickej alebo meteorologickej výstrahyMaximálna teplota2. stupeň

Maximálna teplota vzduchu v rozpätí od (Teplota, > 35ºC):

a) vyhýbať sa pobytu na priamom slnku, najmä na poludnie a popoludní,

b) nenechávať deti a zvieratá na priamom slnku, ani v stojacich automobiloch,

c) dodržiavať pitný režim.


Posledná úprava Utorok, 06 September 2011 06:48
Čítať celý článok...
 
Digitalizácia TV signálu v našej obci PDF Tlačiť
Obec Malatiná informuje širokú verejnosť, že v súčasnej dobe v našej obci dochádza k postupnému koordinovanému vypínaniu analógového vysielania TV programov, ktoré šíri TVP Malatiná.
Preto informujeme verejnosť o dátumoch vypnutia okolitých analogových vysielačov a pokrytie digitálnym signálom z nasledujúcich vysielačov aj s mapami na konci článku.

Firma Towercom, a.s. Bratislava, ktorá zabezpečuje na celom území Slovenska výmenu analógovej vysielacej technológie za modernú digitálnu technológiu všetkých TV vysielačov, informuje občanov na svojej stránke www.towercom.sk o celom postupe digitalizácie TV signálu, o potrebných zariadeniach na prijímanie digitálneho signálu, o ich montáži a nastavení, atd.  TV programy budú šírené v balíkoch tzv. multiplexoch:
Posledná úprava Nedeľa, 27 November 2011 18:58
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 9 z 11

Meniny má

Včera : Jela
Dnes : Marcel
Zajtra : Ervín

Fotogáléria Foto

Ples_2013-2...
Ples_2013-21Ples_2013-21

Reklamné banery

Trasa Valašskej Kultúry
Poslanecký klub EĽS
Práca v Európe

Prihlasovacie menuOficiálna stránka Obce Malatiná, Powered by ApliSoft Joomla! and designed by SiteGround ApliSoft web hosting