Oficiálna stránka Obce Malatiná
Home Udialo sa
Stalo sa
Stolnotenisový turnaj PDF Tlačiť
Dňa 2. 1. 2010 sa zástupcovia z obce zúčastnili stolnotenisového turnaja v obci Vyšný Kubín, v zložení Zdenko Kubáň - starosta, Miroslav Kubáň a Róbert Janík. Po kvalifikácii sa do pavúka prebojovali všetci traja. Starosta skončil na 9 - 16 mieste, Miroslav Kubáň skončil na 5 - 8 mieste. Obidvoch vyradil zástupca z Dolného Kubína, ktorý skončil nakoniec na treťom mieste. Veľmi dobre reprezentoval obec Robo Janík, ktorý sa dostal do semifinále v ktorom vyhral a postúpil do finále. Vo finále sa stretol so zástupcom z Vyšného Kubína, Vladimírom Balkom, (víťazom turnaja, ktorý sa konal pred rokom v našej obci). Zápas bol veľmi napínavý a nakoniec sa skončil úspechom Roba Janíka, ktorý tak oplatil prehru s týmto súperom spred roka v našej obci. Pre obec tak vybojoval cenné víťazstvo, za ktoré mu ďakujeme.           
Zároveň všetkých priaznivcov stolného tenisu pozývame na druhý ročník stolnotenisového turnaja o putovný pohár starostu obce Malatiná, ktorý sa bude konať 27 – 28. Marca 2010 v sále KD v obci Malatiná.

Fotogaléria TU:
 
Privítanie nových občanov obce PDF Tlačiť

Privítanie nových občanov obce - 2009

Dňa 17. decembra 2009 privítal starosta obce Malatiná, Zdenko Kubáň,  na obecnom úrade nových občanov, ktorí sa narodili v roku 2009. Po príhovore starostu a prednesených básničkách žiačkami ZŠ s MŠ a rodičia so svojimi ratolesťami odfotili pri kolíske. Rodičia sa zapísali do pamätnej knihy a svojim ratolestiam odniesli z obecného úradu na pamiatku pamätný list a darček.

Fotogaléria TU:

 
Beseda so žiakmi ZŠ PDF Tlačiť
Dňa 12. októbra sa žiaci 5. triedy (6.ročník) pod vedením vyučujúcej občianskej náuky a zároveň triednej učiteľky Mgr. Oľgy Patschovej zúčastnili na besede s p. starostom Zdenkom Kubáňom. Beseda sa konala na Obecnom úrade v Malatinej, v pracovni starostu obce.
Žiaci si v rámci občianskej náuky pri téme „Moja obec“ rozšírili svoje poznatky o minulosti, súčasnosti i plánovaní do budúcnosti. P. starosta informoval o práci starostu, poslancov, o aktivite občanov a podujatiach v obci. Žiaci mali možnosť vidieť obecnú kroniku a pamätnú knihu. Pán starosta požiadal žiakov, aby chránili svoje životné prostredie, aby sa dobre učili, počúvali svojich rodičov a učiteľov a robili obci dobré meno.
Na záver dostali žiaci brožúrku o cestovnom ruchu s názvom Dolná Orava, ktorú doplnil o pečiatku našej obce a svoj podpis. Žiakom sa prostredie i beseda veľmi páčili, p. starostovi Zdenkovi Kubáňovi sa poďakovali.
Mgr. Oľga Patschová.
Posledná úprava Streda, 23 December 2009 14:26
 
2. Oravský cyklomaratón 2009 PDF Tlačiť
2. ročník vytrvalostného preteku horských bicyklov v oblasti Oravských kopcov.
Maratón bude jedným z pretekov série Cyklomaratón, ktorá pozostáva zo 10-tich horských cyklomaratónov na Slovensku
sa uskutočnil:
sobotu 15. 8. 2009

Posledná úprava Nedeľa, 16 August 2009 16:36
Čítať celý článok...
 
Prameň Fest 2009 - gospelový festival PDF Tlačiť
2. augusta 2009 (Nedeľa)  sa uskutočnil 2. ročník gospelového festivalu Prameň fest.
Amfiteáter Malatiná o 14:00h

ďakujeme za Vašu návštevu

Posledná úprava Utorok, 27 Október 2009 13:23
Čítať celý článok...
 
9. ročník Bačovských dní v Malatinej PDF Tlačiť
alt
alt
Obec Malatiná s Oravským Kultúrnym Strediskom v Dolnom Kubíne usporiadali 9. ročník valaskej kultúry- Bačovské dni   v Malatinej. 

Aj pre nepriaznivé počasie ďakujeme za Vašu návštevu.

Posledná úprava Utorok, 27 Október 2009 13:22
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 7 z 10

Meniny má

Včera : Kristína
Dnes : Nataša
Zajtra : Bohdana

Fotogáléria Foto

stoln_turna...
stoln_turnaj_2009_15_074stoln_turnaj_2009_15_074

Reklamné banery

Trasa Valašskej Kultúry
Poslanecký klub EĽS
Práca v Európe
Oficiálna stránka Obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.