Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home
Stalo sa
Uskutočnené Akcie.


Predstavenie ochotníkov z Veličnej PDF Tlačiť

Dňa 16. januára sa v našej obci predstavili ochotníci z Veličnej.
Veselohra od Martina Kukučína - Bacúchovie dvor v troch dejstvách, všetkých divákov pobavila.
Výkony hercov boli výborné a svojím prejavom dokázali divákov vtiahnuť do deja. Svoju spokojnosť  dávalo obecenstvo najavo búrlivým potleskom.

Po návšteve ochotníkov z Pucova a z Veličnej chce obecný úrad v Malatinej pokračovať v nasadenom trende a bude sa  snažiť pozývať do našej obce divadelné súbory aj v budúcnosti.

Foto tu:

Posledná úprava Utorok, 02 Marec 2010 17:28
 
Reprezentačný ples obce Malatiná 2010 PDF Tlačiť

9. januára 2010 sa uskutočnil prvý reprezentačný ples obce Malatiná.
Približne 110 hosťom hrala skupina REBECA z Dolného Kubína. Vystúpili aj dievčatá zo skupiny JESSY, ktoré potešili oko hlavne pánskeho osadenstva.
Program spestril spevom aj PAVOL KUBÁŇ. V príjemnej, kultivovanej atmosfére sa na plese hostia zabávali až do skorého rána.

Druhý reprezentačný ples obce Malatiná sa uskutoční dňa 8. 1. 2011.
Možnosť zakúpenia lístkov bude zverejnená na obecnej stránke približne v mesiaci október.

 Foto tu:

Posledná úprava Štvrtok, 25 Február 2010 23:53
 
Stolnotenisový turnaj PDF Tlačiť
Dňa 2. 1. 2010 sa zástupcovia z obce zúčastnili stolnotenisového turnaja v obci Vyšný Kubín, v zložení Zdenko Kubáň - starosta, Miroslav Kubáň a Róbert Janík. Po kvalifikácii sa do pavúka prebojovali všetci traja. Starosta skončil na 9 - 16 mieste, Miroslav Kubáň skončil na 5 - 8 mieste. Obidvoch vyradil zástupca z Dolného Kubína, ktorý skončil nakoniec na treťom mieste. Veľmi dobre reprezentoval obec Robo Janík, ktorý sa dostal do semifinále v ktorom vyhral a postúpil do finále. Vo finále sa stretol so zástupcom z Vyšného Kubína, Vladimírom Balkom, (víťazom turnaja, ktorý sa konal pred rokom v našej obci). Zápas bol veľmi napínavý a nakoniec sa skončil úspechom Roba Janíka, ktorý tak oplatil prehru s týmto súperom spred roka v našej obci. Pre obec tak vybojoval cenné víťazstvo, za ktoré mu ďakujeme.           
Zároveň všetkých priaznivcov stolného tenisu pozývame na druhý ročník stolnotenisového turnaja o putovný pohár starostu obce Malatiná, ktorý sa bude konať 27 – 28. Marca 2010 v sále KD v obci Malatiná.

Fotogaléria TU:
 
Privítanie nových občanov obce PDF Tlačiť

Privítanie nových občanov obce - 2009

Dňa 17. decembra 2009 privítal starosta obce Malatiná, Zdenko Kubáň,  na obecnom úrade nových občanov, ktorí sa narodili v roku 2009. Po príhovore starostu a prednesených básničkách žiačkami ZŠ s MŠ a rodičia so svojimi ratolesťami odfotili pri kolíske. Rodičia sa zapísali do pamätnej knihy a svojim ratolestiam odniesli z obecného úradu na pamiatku pamätný list a darček.

Fotogaléria TU:

 
Beseda so žiakmi ZŠ PDF Tlačiť
Dňa 12. októbra sa žiaci 5. triedy (6.ročník) pod vedením vyučujúcej občianskej náuky a zároveň triednej učiteľky Mgr. Oľgy Patschovej zúčastnili na besede s p. starostom Zdenkom Kubáňom. Beseda sa konala na Obecnom úrade v Malatinej, v pracovni starostu obce.
Žiaci si v rámci občianskej náuky pri téme „Moja obec“ rozšírili svoje poznatky o minulosti, súčasnosti i plánovaní do budúcnosti. P. starosta informoval o práci starostu, poslancov, o aktivite občanov a podujatiach v obci. Žiaci mali možnosť vidieť obecnú kroniku a pamätnú knihu. Pán starosta požiadal žiakov, aby chránili svoje životné prostredie, aby sa dobre učili, počúvali svojich rodičov a učiteľov a robili obci dobré meno.
Na záver dostali žiaci brožúrku o cestovnom ruchu s názvom Dolná Orava, ktorú doplnil o pečiatku našej obce a svoj podpis. Žiakom sa prostredie i beseda veľmi páčili, p. starostovi Zdenkovi Kubáňovi sa poďakovali.
Mgr. Oľga Patschová.
Posledná úprava Streda, 23 December 2009 14:26
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 8 z 12

Meniny má

Včera : Urban
Dnes : Dušan
Zajtra : Iveta

Fotogáléria Foto

stoln_turna...
stoln_turnaj_2009_15_192stoln_turnaj_2009_15_192

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.