Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home
Stalo sa
Uskutočnené Akcie.


IV Reprezentačný ples obce Malatiná 2013 PDF Tlačiť
Dňa 12. januára 2013 o 19°° hod. sa v sále kultúrneho domu obce Malatiná uskutočnil

4. Reprezentačný ples obce Malatiná.

Štvrtý reprezentačný ples sa niesol v znamení sedemstého jubilea prvej písomnej zmienky o Malatinej, ktorú si obec tento rok pripomína. Viac ako stovke hostí pripomínali okrúhle výročie upomienkové predmety s výročným logom, ktoré dostal pri vstupe každý pár. Plesajúcich vítal a ponúkal štamperlíkom starosta Zdenko Kubáň.
Po príhovore nasledoval prípitok, prvé kolo tanca a slávnostná večera. O zábavu a kultúrny program hostí, z ktorých niektorí merali cestu až z Liptova a Žiliny, sa postaral folklórny súbor Grúnik. Okrem neho vystúpili vo svete už známi malatinskí rodáci folkloristka a výrobkyňa huslí Zdenka Zubeková a operný spevák Pavol Kubáň. Do tanca hrala skupina Rebeca.
Hosťami plesu, ktorý sa konal 12. januára, boli aj zástupcovia poľskej družobnej obce Lubień na čele s predsedom rady Stanislawom Biedrończykom.
Ako na každom dobrom plese, ani na tom malatinskom nechýbala bohatá tombola. Ceny do nej venovali sponzori a obec. „Prvou cenou bol kvalitný mobilný telefón,“ povedal Zdenko Kubáň. Plesajúci však mali možnosť vyhrať i ďalšie hodnotné ceny.
Po „náročnom“ žrebovaní padla všetkým vhod kapustnica podávaná po polnoci. To však nebol ani zďaleka posledný bod programu, zábava totiž trvala do skorých ranných hodín.


 
Plagát TU:
Posledná úprava Pondelok, 04 Marec 2013 12:03
 
Obec vítala najmenších obyvateľov PDF Tlačiť
Koncom minulého roka privítal starosta Zdenko Kubáň na obecnom úrade najmladších občanov obce. „V uplynulom roku sa v Malatinej narodilo deväť detí,“ povedal. Viac bolo chlapcov, päť. Dostali mená Miloš, Michael, Dominik, Miroslav, Jozef. Najmladšie Malatinčanky sa volajú Lenka, Bianka, Ema a Natália.
Predtým, ako sa rodičom a ich ratolestiam prihovoril starosta, vystúpili s malým kultúrnym programom školáci. Rodiny s bábätkami dostali od obce pamätný list a peknú hračku. Všetci sa potom odfotili pri drevenej kolíske a zapísali sa do pamätnej knihy. Uvítanie detí do života ukončilo príjemné posedenie pri káve a čaji.

Posledná úprava Pondelok, 04 Marec 2013 12:03
 
XII Bačovské dni 2012 PDF Tlačiť

Medzinárodný festival valaskej kultúry, jarmok ľudových remesiel
Podujatie s podporou Žilinského samosprávneho kraja.
Posledná úprava Piatok, 28 September 2012 09:16
Čítať celý článok...
 
Malatinský kotlík 2013 PDF Tlačiť

Pozývame všetkých guláš majstrov a milovníkov dobrej zábavy na 6 ročník Malatinského kotlíka 2013 (súťaž vo varení kotlíkového gulášu), ktorý sa uskutoční v Malatinej 27. júla (sobota) 2013 od 9:00 hodine.
Prezentácia účastníkov sa uskutoční od 8:00 - 9:00 hod. Súťaženie prebehne v prírodnom amfiteátri na Skalke. Na hodnotenie varenia a ochutnávky bude zriadená odborná porota. Informácie a registrácia súťažných družstiev na
Zdenko Kubáň

Posledná úprava Pondelok, 29 Júl 2013 09:25
Čítať celý článok...
 
Malatinský kotlík 2014 PDF Tlačiť

Pozývame všetkých guláš majstrov a milovníkov dobrej zábavy na 7 ročník Malatinského kotlíka 2014 (súťaž vo varení kotlíkového gulášu), ktorý sa uskutoční v Malatinej 19. júla (sobota) 2013 od 9:00 hodine.
Prezentácia účastníkov sa uskutoční od 8:00 - 9:00 hod. Súťaženie prebehne v prírodnom amfiteátri na Skalke. Na hodnotenie varenia a ochutnávky bude zriadená odborná porota. Informácie a registrácia súťažných družstiev na
Zdenko Kubáň

Posledná úprava Piatok, 25 Júl 2014 18:28
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 3 z 12

Meniny má

Včera : Michal(a)
Dnes : Jarolím
Zajtra : Arnold

Fotogáléria Foto

Ples_2012_0...
Ples_2012_027Ples_2012_027

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.