Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home
IV Reprezentačný ples obce Malatiná 2013 PDF Tlačiť
Dňa 12. januára 2013 o 19°° hod. sa v sále kultúrneho domu obce Malatiná uskutočnil

4. Reprezentačný ples obce Malatiná.

Štvrtý reprezentačný ples sa niesol v znamení sedemstého jubilea prvej písomnej zmienky o Malatinej, ktorú si obec tento rok pripomína. Viac ako stovke hostí pripomínali okrúhle výročie upomienkové predmety s výročným logom, ktoré dostal pri vstupe každý pár. Plesajúcich vítal a ponúkal štamperlíkom starosta Zdenko Kubáň.
Po príhovore nasledoval prípitok, prvé kolo tanca a slávnostná večera. O zábavu a kultúrny program hostí, z ktorých niektorí merali cestu až z Liptova a Žiliny, sa postaral folklórny súbor Grúnik. Okrem neho vystúpili vo svete už známi malatinskí rodáci folkloristka a výrobkyňa huslí Zdenka Zubeková a operný spevák Pavol Kubáň. Do tanca hrala skupina Rebeca.
Hosťami plesu, ktorý sa konal 12. januára, boli aj zástupcovia poľskej družobnej obce Lubień na čele s predsedom rady Stanislawom Biedrończykom.
Ako na každom dobrom plese, ani na tom malatinskom nechýbala bohatá tombola. Ceny do nej venovali sponzori a obec. „Prvou cenou bol kvalitný mobilný telefón,“ povedal Zdenko Kubáň. Plesajúci však mali možnosť vyhrať i ďalšie hodnotné ceny.
Po „náročnom“ žrebovaní padla všetkým vhod kapustnica podávaná po polnoci. To však nebol ani zďaleka posledný bod programu, zábava totiž trvala do skorých ranných hodín.


 
Plagát TU:
Posledná úprava Pondelok, 04 Marec 2013 12:03
 

Meniny má

Včera : Zlatica
Dnes : Priestupný rok
Zajtra : Albín

Fotogáléria Foto

Obecny_ples...
Obecny_ples_2010_067Obecny_ples_2010_067

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.