Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Zdravie Pôvod a história očkovania - VIDEO
Pôvod a história očkovania - VIDEO PDF Tlačiť

http://www.auria.sk/blog/historia-ockovania

27. novembra 2010 sa konala vo Švajčiarsku ďalšia Konferencia proti cenzúre (AZK), tentoraz už šiesta v poradí. Napriek rastúcemu tlaku koncernov a mienkotvorných médií – ich nástrojov propagandy.

Jednou z tém bola prednáška od Dr. Johanna Loibnera, Pôvod a história očkovania. Dr. Loibner bol blízkym spolupracovníkom Anity Petek, a môžem povedať, že jeho prednáška je rovnako zaujímavá, ako bola prednáška Anity, ak nie dokonca viac.

Nemusíte veriť prezentovaným faktom. Rovnako však nemusíte veriť ani tvrdeniu MUDr. Petra Liptáka, ktorý tvrdí napríklad aj to, že tiomerzal (a v ňom hlavná zložka ortuť) pridávaná do vakcín (aby sa pánom obchodníkom neskazila a neznížila im zisky) a vstreknutá do svalu našim maličkým alebo nám, neškodí. No mňam…

Nuž, každý nech si verí čomu chce. Ja osobne mu neverím.

Zopár úryvkov z prednášky Dr. Loibnera:

Nesmieme zabudnúť, že to nie je tak, ako nám tvrdia. Že po očkovaní získame v tele tajomné protilátky, ktoré potom zvíťazia nad zlými vírusmi a baktériami. Nie. Choroba vznikne vždy, každým očkovaním. Zbytočná choroba. Pretože sú tam cudzorodé látky, sú tam choroboplodné zárodky, sú tam všetky možné svinstvá. Dezinfekčné prostriedky, antibiotiká, ortuť donedávna, hydroxid hlinitý a mnoho iných. A zvyšok pochádza z antibiotík. To v každom jednom prípade vyvolá chorobu, na to nesmieme zabúdať.

V jednej učebnici sa dočítame… Prosím prečítajte si to na plátne. V učebnici z roku 1971 pre lekárov, Učebnica detského liečiteľstva, prečítajte si to prosím, pretože vírus vraj lieta: “Vírus osýpok rád lieta od jednej izby k druhej, pričom známe sú isté cesty; do náprotivnej izby, do šikmo náprotivnej izby, do izby nad ňou, ale nikdy nie do vedľajšej izby.”

Takto sú vzdelávaní naši lekári! Toto sa učia. … O očkovaní toho vedia menej ako my čo sme tu. Pretože my sa o očkovanie zaujímame. Oni na to nemajú čas.

Potom Albert Russel Wallace, súčasník a korešpondent Charlesa Darwina. Ten už vtedy vnímal, že očkovanie je prečin, nedovolený zásah do osobných práv človeka. Nikto nemá právo naočkovať vám chorobu! Nikto nemá právo spôsobovať očkovaním našim deťom choroby! Pod rúškom fantastického nápadu, aby bolo vraj lepšie chránené. To je porušenie ľudských práv. Proti tomu sa musíme brániť. To je niečo, čo zaviedol Napoleon, ibaže ten na ľudské práva kašľal!

Ak máte práve choré dieťa, tak sa postavte pred neho a jasne vyhláste: Pán doktor, moje dieťa očkovať nebudete a hotovo!

 


Zdroj: Ursprung und Geschichte des Impfens

Preklad z nemčiny a výroba titulkov ďurino, január 2011. Ak sa vám to páčilo, prispejte
Posledná úprava Pondelok, 08 Apríl 2013 16:52
 

Meniny má

Včera : Henrich
Dnes : Drahomír
Zajtra : Bohuslav

Fotogáléria Foto

PL_dychovka...
PL_dychovka_ 2013_66PL_dychovka_ 2013_66

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.