Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home
1. ročník Malatinský kotlík za nami PDF Tlačiť

Malatinský kotlík26. 7. 2008 sa konal prvý ročník Malatinského kotlíka 2008 (súťaž vo varení kotlíkového gulášu), ktorý organizoval starosta obce Zdenko Kubáň. Predpoludním, v čase od 9:00 do 9:30, sa zaprezentovalo 15 družstiev z Malatinej, Leštín, Chlebníc, Pucova, Dolného Kubína, Ružomberka a Púchova. 
Súťažiaci varili súťažné guláše v prírodnom amfiteátri na Skalke. Počasie počas varenia bolo síce premenlivé, no súťažiacim to vôbec nevadilo.
Už počas varenia nadväzovali súťažiaci družné kontakty so svojimi súpermi a vo vrúcnej nálade si aj s rodinami varenie vychutnávali. 
Všetkým družstvám sa do 15:00 podarilo guláše dovariť a odovzdať vzorky odbornej porote. Starosta obce ako predseda poroty pri vyhlasovaní výsledkov všetkým gulášmajstrom a gulášmajsterkám poďakoval za účasť, za chutné guláše a vyhlásil výsledky.
Na prvom mieste skončil súťažiaci číslo 6, Jozef Ťapajna, z Chlebníc.
Tesne za ním na druhom mieste sa umiestnil domáci KST Pajta Malatiná s číslom 15.
Tretí sa umiestnil súťažiaci číslo 16, Ján Sitek, z Leštín.
Štvrté a piate miesto obsadili súťažiaci č. 5  Drahomíra Brnická z Malatinej a tým č. 12 s názvom "hlbokého významu" - Sek u riti z Dolného Kubína. 

Všetých pozývam na ďalší ročník súťaže vo varení kotlíkového gulášu do Malatinej, ktorý by sa mal konať 25. júla 2009. FOTOGALÉRIA TU.

Posledná úprava Utorok, 29 Júl 2008 18:53
 

Meniny má

Včera : Hugo
Dnes : Zita
Zajtra : Richard

Fotogáléria Foto

PL_dychovka...
PL_dychovka_ 2013_02PL_dychovka_ 2013_02

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.