Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home
Stolnotenisový turnaj PDF Tlačiť
Dňa 2. 1. 2010 sa zástupcovia z obce zúčastnili stolnotenisového turnaja v obci Vyšný Kubín, v zložení Zdenko Kubáň - starosta, Miroslav Kubáň a Róbert Janík. Po kvalifikácii sa do pavúka prebojovali všetci traja. Starosta skončil na 9 - 16 mieste, Miroslav Kubáň skončil na 5 - 8 mieste. Obidvoch vyradil zástupca z Dolného Kubína, ktorý skončil nakoniec na treťom mieste. Veľmi dobre reprezentoval obec Robo Janík, ktorý sa dostal do semifinále v ktorom vyhral a postúpil do finále. Vo finále sa stretol so zástupcom z Vyšného Kubína, Vladimírom Balkom, (víťazom turnaja, ktorý sa konal pred rokom v našej obci). Zápas bol veľmi napínavý a nakoniec sa skončil úspechom Roba Janíka, ktorý tak oplatil prehru s týmto súperom spred roka v našej obci. Pre obec tak vybojoval cenné víťazstvo, za ktoré mu ďakujeme.           
Zároveň všetkých priaznivcov stolného tenisu pozývame na druhý ročník stolnotenisového turnaja o putovný pohár starostu obce Malatiná, ktorý sa bude konať 27 – 28. Marca 2010 v sále KD v obci Malatiná.

Fotogaléria TU:
 

Meniny má

Včera : Zlatica
Dnes : Priestupný rok
Zajtra : Albín

Fotogáléria Foto

Polsko_2_1_...
Polsko_2_1_Wielicka_068Polsko_2_1_Wielicka_068

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.